Nakliye Kamyonu 10 Metreden Aşağıya Düştü

Nakliye aracının freni boşalması sonucu kamyon on metre boyunca aşağıya yuvarlanıyor . Taşınacak olan eşyaların hepsi hurdaya dönüşüyor ! Zararı nakliye işini gerçekleştiren kişiler karşılayacakmış .
Bence zararı karşılamaları iyi olmuş .

Yani bilinerek bilinçli yapılan bir durum değil ama yine de onların hatasından kaynaklanan bir sorun olduğu için nakliye aracının yani nakliye şirketinin karşılaması gerektiğini düşünüyorum.

Yani kaza sonuçta olabilir böyle şeyler önemli olan insan sağlığı yaptıkları güzel bir davranış valla.

Bu gibi durumlar yaşanır yapacak bir şey yok umarım şoför iyidir.

helal olsun herkes yapmaz yaptıklarını.Ölü,yaralı olmaması sevindirici.

Cana geleceğine mala gelsin ata sözümüzü hatırlatan bir olay. Eşyaları yenilemeleri teselli olmuştur umarım

Çok korkunç bir durum çok geçmiş olsun. İnsan hayatından daha önemli bir şey yok araçlarının bakımlarının kontrollerinin düzenli yapılması gerekiyor.

Kamyon, ağır yük taşımaya yarayan motorlu araçtır. Otomobil prensibine göre çalıştıklarından teknik sınıflandırmada büyük yük otomobili olarak tanımlanırlar. Türkçede genellikle uluslararası karayolu taşımacılığında kullanılan, çok dingilli uzun kamyonlara tır denir. Bu sözcük Türkçeye TIR anlaşması gereğince TIR levhası taşıyan ve uluslararası taşımacılık yapan uzun kamyonlarda

her ne kadar talihsizlik olarak görülse de bence suç nakliye firmasında sonuçta bu işi yapan bir firmanın araçları son derece titizlikle bakıma gönderilmeli

işte bu durumda ben iki tarafa da üzüldüm. kim bilir ne kadar zarara uğradılar. adamların aslında suçu yok ya. ben çok üzüldüm onlara. umarım çok fazla eşya yoktu içinde. onları üzecek kadar maddi değeri yokturdur inşallah. ne diyeyim. allah yardım etsin.

Çok tehlikeli kamyonlar duruyorlar iken bile uzakları dan geçiyorum.

Zararı karşılamaları mantıklı olmuş. İyi ki de can kaybı yaşanmamış. Cana geleceğine mala gelsin :slight_smile:

Ölen olmadığı iyi olmuş, umarım karşılayacağım diyip de karşılamamazlık olmaz, yoksa durum kötü olur.

Bencede karşılanmalı neyse ki ölende olmamalış. Tedbir almak lazım umarım aracın düzenli bakımı yapılıyordur.

Yani bilinçli, kasti olarak yapılan bir şey olmasa bile nakliyeci kişiler tarafından oluşan bir hata. Zararı karşılamaları yerinde olmuş

Freni patladığı için kamyon 10 metreden uçmuş. Eşyaları taşınan kadının feryadı kulaklarımdan silinmiyor . Bütün eşyaları gittiği için kahrolmuş kadıncağız

En azından kimse zarar görmemiş.

Cana geleceğine mala gelsin Allah başka bir kaza vermesin gelmiş geçmiş olsun.

Kimsenin canının zarar görmediği bir kaza olmuş en azından. Zarar da karşılanacakmış yaşayan kişilere de geçmiş olsun.

Kimseye bir zarar gelmemesine sevindim doğrusu. Zararın karşılanması da olması gereken şeymiş zaten güzel bir davranış sergilemişler.