NASA, uzay aracı Perseverance'ın,18 Şubat'ta Mars'a ineceğini duyurdu

NASA, bir ton ağırlığa sahip Perseverance uzay aracının, 18 Şubat tarihinde Mars’a nasıl iniş yapacağını anlatan bir animasyon yayımladı. Muhtemel geçmiş yaşama dair kanıt arayışına çıkacak olan bu uzay aracı bilim dünyasında heyecan yarattı.

@Bilgi_Editor Hocam içeriği düzenleyebilirseniz onaylayalım.

Gerçek yüzünü etkileyici bir gelişme olmuş , bilim ve astronominin bu kadar hızlı gelişeceğini hiç düşünmezdim. Astronomi ve bilime oldukça ilgiliyimdir . Bu yayımlanan animasyona bir göz geçirsem iyi olur. Mars’ ta o kadar çalışma yapılıyor ki , 2. Dünya mars olacak sanırım , etkileyici bir gelişme olmuş.

Etkileyici bir iş olmuş. Dünyamız için önemli bir gelişme. NASA’nın bu başarılarının devamını dilerim

Distopik filmlerde gördüğümüz Mars’ta koloni kurma senaryoları yakın gelecekte gerçeğe dönecek sanırım, heyecan verici.

gerçekten başarılı işlere imza atıyorlar.Güzel haberler duyarız.

Müthiş bir deneyim olacak. O günü heyecanla bekliyorum. İnsanlık için önemli bir adım ama hâlâ başlangıç sayılır.

İnsanlık adına ve ilerde kurulmak istenen Mars kolonileri planının hayata geçmesi için büyük bir adım. Umarım ülkemiz de bu uzay konusunda daha aktif olur.

Hayat kalıntıları olsa bile bunun orada hayat olduğu anlamına gelmeyebilir. Milyarlarca yıl öncesinin hadisesi olsaydı durum çok daha ilginç olacaktı zaten.

Güzel bir haber gerçekten umarım güzel gelişmelerde olur herkesi heyecanlandırmış valla bu durum güzel haberleri bekliyoruz.

gerçekten çok heyecan verici bir durum. böyle sürekli bir araştırma içerisinde olunması çok güzel. en iyi haberleri de bekliyoruz.

Etkileyici bir çalışma olmuş. Umarım güzel gelişmelerde olur. İnsanlık için önemli bir haber.

Uzayla ilgili her bilgi her ayrıntı beni heyecanlandırıyor. Umarım insanlık için güzel ve heyecanlı şeyler olur.

Gerçekten çok güzel bir haber olmuş başarıların devamını diliyorum güzel ve etkileyici bir haber gerçekten…