Nasıl indirimleri takip ederek bir ürünü daha ucuza alabilirim?

Nasıl indirimleri takip ederek bir ürünü daha ucuza alabilirim?

İnternet sitelerinden reklamlardan broşür ve gazetelerden telefon uygulamalarından ve televizyonlardanlardan öğrenip takip edebilirsiniz.

Internet sitelerinden broşürlerden veya televizyonda çıkan reklamlardan takip ederek indirimli urun alabiliriz

İnternet sitelerine üye olun ve sms bilgilendirmelerini açın. Ve bu gibi internet sitelerindeki indirimleri kovalayan instagram sayfaları vesaire var onları takip edebilirsiniz.

Çağımızın önde gelen teknolojisi “İnternet”. En başta internet üzerinden takip ederek yada abone olup e posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Haricindekiler sms, gazete, broşür vb. gibi.

Migros a101 şok veya civil takip ettiniz sitelerin indirim günleri olduğunda bildirimi geliyor.

Ürün pahalıysa elbet indirime girecektir. Farklı sitelerden sabırla takip ederek yakalayabilirsin.

Alacagınız urunun ınternet sıtesınde kampanyalarını takıp ederek ancak bu sekılde alabılırsın

Alışveriş sitelerine üye olursanız ve bildirimlerini açarsanız, bir indirim olduğunda size mail gelecektir. Haber vereceklerdir kampanyalarını.

Market ürünlerini broşürlerde takip edebilirsin,bazı alışveriş uygulamalarını telefonuna indirip bildirimlerden indirimleri takip edebilirsin, büyük mağaza ve markaların sezon sonunda büyük indirimleri olur ,sezon sonlarında mağaza ziyaretleri yapabilirsin.

Yaz ayları için indirim günleri internetten takip edilebilir ya da sezonun tersi bir alımla ucuza alınabilir.

ilgili siteleri indirip bildirim alabilirsin

Alisveris sitelerine uye olarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz.


Bence indirim takip etmek için sosyal medya çok uygun insanlar bir çok şeyi hatta her şeyi sosyal medyada satıyor bu yüzden indirimler sosyal medyada çok güzel takip edilir ben kitap almak için sosyal medyada bi çok sayfa takip ediyorum ve sosyal medyanın bi artısi da çekilişle var orda bedava ya bile alabilirsiniz yani en iyi indirm takibi sosyal medya

Aslında kışlık kıyafetleri yaz aylarının başlangıcında, yazlık kıyafetleri de kış sezonunun başlangıcına yakın alırsan uygun fiyatlar bulabilirsin .