Neden her güncellemede oluyor?

Her güncellemede artık azalmaya başladık. Üyeler olarak bunu kendi aramızda tartışalım. Herkes yoruma buyrun. :hugs::hugs:

Çünkü git gide zorlaştırıyorlar. Mesajlarımiza cevap vermiyorlar. Tek cevaplık sorular sormayın diyip tek cevaplık sorulara izin veriyorlar. Bende artık eskisi gibi girmiyorum.

Ya bir noktada artık herkes sıkılıyor. Anlamsız sorular ve yorumlar gelmeye başladı. Bir de bunlara ek olarak onaylanmayan sorular gündemde. Yani soru sormanın yöntemi olmaz ki, soruyu onaylamayanlar acaba soru sormayı biliyorlar mı ? Bunu da tartışmak gerekmektedir. Bir de karşılığında getiriler çok az, yani ücretler çok az olduğu için eksiliyor.

Sorduğum soru sitede yok ama siliniyor. Hakkım olarak neden silindiğini soruyorum cevap gelmiyor?

maalesef aynı durumu yaşıyoruz. Dündendir mesaj çekiyorum doğru düzgün cevap alamadım. Site hiç eskisi gibi değil.

Azalma görmüyorum şahsen hocam. Üye olduğumda daha az kişi aktifti benim gördüğüm. Aynı kişiler sürekli başlık açıp, yorum yazıyorlardı genelde. Şimdi daha fazla kişiden cevap geliyor mesela sorularıma. Farklı farklı isimler görmek keyifli oluyor. Sadece soru sormuyorlar pek o kadar. Cevaplarda gördüklerimin hepsi başlık açsa sitenin üye kaybetmediği açıkça görülebilir. Sadece soru sormada aktif isim az. Yoksa güzel. Bir iki konuda sıkıntı var gibi sadece. Onu da çözerler sanıyorum ileriki zamanlarda.

Soru ve cevaplarımız,puanlarımız siliniyor,nedenini soruyorum cevap alamıyorum.Gerçekten zorlaşmaya başladı :smirk:

Artık soru da kalmadı soracak.Sormak istediğim soruların geneli sorulmuş oluyor😅

Gittikçe işlerin zorlaşmaya başlaması dolayı katılımcıları ayrılması , ben sorduğum sorulara cevap alamiyorum mesela ne geri dönüş oluyor ne de başka birşey bir kere sorum iptal edilmişti anlattım onu düzelttiler o kadar hafta başında verdiğim cevaplar hala gelmedi mesela.

Dün sitede yarışma yapılacaktı sanırım. Ama yapılmadı. Bir de bir sorum onaylanmadı. Alta açıklama yapılır diye düşündüm bekledim ama cevap verilmedi. Bir tane yorum sorusu sormuştum. Aramada öyle bir soru görmedim. Beğenmedilerse bilmiyorum. Ama ben ayet normal bir soru olduğunu düşünmüştüm. Dünden beri neden silindiğini düşünüyorum. :slight_smile:

https://sorhadi.net/d/75128-rigor-mortis-nedir
https://sorhadi.net/d/27919-rigor-mortis-neyi-ifade-etmektedir

Bu soru bugün onaylandı ve aynı değil mi mesela? Belli tarihten sonrakileri sorabiliyor muyuz yoksa. Benim kafam iyice karıştı. Benim sorumda zamanın kıymeti nasıl anlaşılırdı. Neyi eksik yapışım ne yapmam gerek yardımcı olun.

aynen böyle çok soruyla karşılaştım ve gönderdim ama sorular halâ duruyor. Bir de şöyle bir sorun var sorum onayda bekliyor ama moderatör kendi sorusunu paylaşıyor. Öncelik üyenin olmalı diye düşünüyorum.

haklısın ama bence yapıcak pek bir şey yok bu raddeden sonra

Ben daha yeniyim ama çok saçma sorular, cevap vermek için verilen cevaplar gördüm özellikle gold üye olan arkadaşlarda öylemi gold üye olunur, geçiştirelim yada öylesine yazalım adamlarda bıkmıştır bence bazı konuları onlara söylemeden çözmeliyiz.

Kimsenin işine karışmak istemem ama haklı olduğunuzu düşünüyorum.

ben neler gördüm bir bilsen adama sormuşlar jurnal ne diye adam yazmış şu harflerden oluşmaktadır diye hatta şuan kendisi cevapta birinci düşün yani allahtan kaldırdılar yorumu yoksa kafayı yerdim

ilginç bir hal alacak o zaman burası.Grup oluşturulabilse bari en azından kendimizce müdehale ederdik.

Grup olsa güzel olurdu.

Hocam ilginç hal almaz. Başka sitelere gidin, adamlar şikayetleri geç, ufak bir soruna bile yanıt vermiyorlar. Ödemeler desen güven olmuyor. Kazanç desen, buradakinin %50’si daha az kazanç vaad ediyorlar. Yorumlara takılmayın derim. Ben de üyeyim. Sorularım da onaylanıyor, yazdıklarıma cevap da veriyorlar, kazancım da güzel. Yani meyve veren ağaç taşlanır hesabı, illa ki yeren olacaktır. Hatalı taraflar yok mu, var elbette ama abartıldığı gibi değil asla. Kendiniz de görürsünüz. Yani öyle grup mrup olayları gereksiz. Site içinde huzursuzluklar, gerginlikler yaşanır. Kalite düşer. Sohbet etmek isteyene özel mesaj var zaten.
Kısacası kopya yazmayıp, kullandığın dilin kurallarına uyduğun müddetçe iyi kazanırsın. Tabi bir de geçmişte sorulanları sormamak şartıyla.
İnşallah güzel kazançlarınızı görürüz hocam. :slight_smile:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: