Nefret aşka dahil midir?

Millet et aşka dahilmidir? insan nefret ettiği kişiye sonra aşık olabilir mi? böyle bir şey mümkün mü?

Dahildir tabiki de çünkü nefret aşkın ters anlamıdır şöyle derler misal ilk aşkları nefretle başlar derler örnek .

UNUTMA.EN GÜZEL AŞKLAR NEFRETLE BAŞLAR.

Bence nefret aşka dahil değildir. Belki arada nefret eğilir. Ama hiç etmemek en iyisidir.

Nefret en yoğun yaşanan duygudur aslında. Ama insan kendinden nefret ettiren bir insana aşık olabilir mi bu tartışılır. Bana göre aşk masum olmalıdır ki mutlu etsin. Diğer türlüsü kaostan beslenen insanların sevebileceği bir yaşam biçimi oluyor.

Alakası bile yoktur. Bir insan nasıl nefret ettiği bir kişiye aşık olabilir yahu? Hayatımda duyduğum en saçma şeydir şu “aşk nefretle başlar” sözü. Nefret aşka dahil değildir, olmamalıdır da.

Bana göre nefret aşka dahil değildir. Çünkü nefret olumsuz bir duygu olarak bilinmektedir.

Hayır bence nefret aşka dahil değildir. Sevdiği bir insana karşı nasıl bir kötü duygu beslenebilir ki.

Dahildir çünkü nefrette aşk kadar güçlü bir duygu. Aşık olduğunuzda duyguları en uç noktada yaşar insan bu nefret olsa da.

Nefret bir duygu tezahürüdür, aşkta da yer alan diğer duygu tezahürleri gibi nefrette yaşanan aşkın bir parçası olabilir.

insan aşkla nefreti karıştırmamalıdır 2 si birlikte türümez ama aşka dahil olan tek şey 3. şahıslardır

@acn88#981198 tabikide mümkündür

Aşk ile Nefret bana göre kesinlikle benzer değildir aşkın olduğu yerde bence nefretin yok

Nefret gibi kötü insanı bitiren negatif ruh haline sokan bir duygu aşka dahil olmamalı. Öyle romantik dizilerden gördüğünüz şeylere inanmayın.

Bazen birinden hem nefret edip ona büyük bir öfke duyar ve aynı zamanda o kişiye aşık oluruz . Yani evet.

Bu hayatta her şeyin yaşanması mümkündür. O yüzden severken nefret edersin nefret ederken sevmeye başlarsın.

Genelde öyle derler ikisi arasında çok ince bir çizgi olduğu söylenir ama bence öyle bir şey yok .

Nefrette aşk gibi kuvvetli bir duygudur. O yüzden dahildir.

Aşk öyle güzel bir duygudur ki … İçerisinde er duygudan esen miktarda bulundurur. Bu nedenle nefret aşka dahildir.

Tabi ki dahildir bazen aşık olduğun insandan nefret de edersin çok sevdiğin için her şeyin fazlası zarar