Nefret edilen insanların her gün yüzüne bakmak ne hissettirir?

Nefret edilen insanların her gün yüzüne bakmak ne hissettirir?

Çok sinir bozucu bir durumdur. Hele ki aynı yerde çalışıyor veya ikamet ediyorsan bu iş senin için kıyamet günüyle bir olur ve daha çekilmez hale gelir. Heves kırıcıdır.

Sabır gösterdiği için kişinin erdemini gösterir ve aslında zor bir durumdur. Bu durumla karşılaşan kişilere allah sabır versin.

Nefret ettiğim birinin her gün yüzüne bakarsam bende sabır kalmaz. Çok sinir bozucu bir durum.

Kötü bir his olurdu.

Ben mecbur olmadığım hiçbir durumda nefret ettiğim insanlarla konuşmam yüzlerine bile bakmam.

@ahmt-ckr#986288 Tabi ki bu durum çok sinir bozucu fakat onları görmemezlikten gelip, takmadığımız sürece bizim değil onların siniri bozulur.

Büyük sabır gerektiriyor. Ayrıca yıpratıcı bir durum olduğundan bir an önce o ortamdan kendini kurtarmaya bakmalı insan.

Ben o kişinin yüzüne bakmak değil yanında durmak istemem orayı terk etmek isterim ama bakarsamda nefretimi belli etmem

bizzat yaşadığım bir olay sesi duymak dahi sinir bozucudur. Mümkün olduğunca görmemeye duymamaya çalışırsın ama bu şekilde gün geçirmek bir yere kadar, bunalıma sokar insanı olduğu ortama gitmek istemezsin uzaklaşmak istersin. Çekilmez bir durum kısacası.

Gercekten berbat bir durum ozellikle aile içinde biriyse bu kisi onun sesi bile size batmaya baslar hareketleri yuruyusu size o an zarari olmasa bile ondan nefret edersiniz

@ahmt-ckr#986288 Hergün yüzlerine bakılıkça nefret dahada artar. Birde bizim yüzümüze gülerler.

Bence bir noktadan sonra işler tam tersine dönebilir. Eğer o insanı her gün görüyorsan nefret yerini başka duygulara bırakır.

berbat hissettirir ne kadar zaman geçerse geçsin alışılmaz

@ahmt-ckr#986288 heleki bu insan bir zaman gönlünüzde en kıymetlinizse tarifi olmayan bir acıdır her gün yüz yüze bakmak düşündükçe tüylerim ürperiyor

@ahmt-ckr#986288 Çok kötü bir duygudur kesin. Hele bir de ailenin içindeyse ve yüzünü görmek zorunda kalıyorsan. Çok zordur Bu durumda olanlara sabırr diliyorum.

Böyle bir durumun içinde hiç kimse kalmak istemez. Hele ki iş ortamında yada aile içinde ise kurtulması da biraz zor oluyor.

@ahmt-ckr#986288 cok aci ve keder hissettirir bana

@ahmt-ckr#986288 Zamanla nefreti bitiredebilir arttıradabilir.Yani karşıdakinin tavırlarına göre değişir.Eğer kendi halinde takılıyorsa ve bir zararı yoksa hiçbir sorun yoktur ancak tam tersi bir durum söz konusuysa aşırı sinirlenebiliriz.

Aşırı yorucu bir durum bence hergun sevmediginiz insanların yüzüne katlanmak sizi gerçekten çok yorar .

@ahmt-ckr#986288 Hep huzursuz hissederdim.Heleki gün içinde bana karşı hareketleri oluyorsa delirmenin eşiğine bile gelebilirim.Ancak zararı yoksa pek umrumda olmaz.