Nijer'de 3 gün ulusal yas ilan edildi!

Nijer’de yaşanan terör saldırısı 100 kişinin hayatını kaybetmesine neden olmuştu . Bu olaydan sonra İçişleri Bakanı 3 günlük ulusal yas ilan edildiğini duyurdu .


yani 100 kişi dediğimizde bize normalmiş gibi gelmeye başladı ama 100 insan 100 can 100 ailenin ocağına ateş düştü yas ilan edilmesi doğru olmuş.

Allah rahmet eylesin. İnsanların canını almayı, insanları katletmeyi hobi edinmişler resmen. Belalarını bulurlar umarım en kısa zamanda.

Artık bu terör olaylarını son bulmasını istiyoruz.Allahın vermiş aldığı canı almak bu kadar kolay olmamalı.Verilen karar çok doğru.

Bitmiyor bitmeyecek. Dünyanın heryerinde hergün bir terör olayı oluyor artık. Dünyanın çivisi çıktı iyice.

Her zaman görmek zorunda olduğumuz şeyler. Ne diyim allah yardımcımız olsun.

Allah rahmet eylesin gerçekten çok acı bir durum bu. Vatandaşlarını düşünmeleri güzel olmuş.

Nedir bu masum insanların terörden çektiği. Artık bitmeli bu masumlara yapılan işkence. Kaç hayat yarım kaldı. Kaç çocuk kimsesiz kaldı yine.

Allah rahmet eylesin.Bu terör olayları bitmek bilmiyor maalesef.100 kişi çok büyük bir rakam.Yüz ailenin canı yandı demek.Allah sabır versin ailelere.

Bizde sadece 15 saniye haber kanallarında yayınlanıyor 1 veya 2 saat sonra sanki hiç haberlere taşınamamış gibi unutuluyor

Dünya bir kıvılcım bekliyor yeni bir Dünya savaşı olacak bu kaos yüzünden her yerde terör var.

Terör artık tüm dünyada bir son bulmalı gerçekten çok canlar yakıldı bu terör uğruna. Allah rahmet etsin.

Ölenlere allah rahmet eylesin

Ölenlere Allah rahmet eylesin. Gerçekten ülke için de üzücü bir durum. 100 insan canı çok kıymetli.

Terör dünyanın her yerinde var. Bu çok üzücü bir olay. Terör yüzünden bir sürü masum insan hayatını kaybediyor.

ya her yerde bu olaylar var. dünyanın sonu bunlar yüzünden gelecek. iğrenç ya artık bir dursun. barıış sağlamak bu kadar mı zor?

Terörün azı çoğu olmaz. Savaştan bile daha kötüdür terörizm. Çünkü masum halk hedef alınır, zarar görenler asker değil kadınlar ve çocuklar yani sivil hedeflerdir.