Nova Prospekt hakkında ne düşünüyorsunuz, kurgumu sizce?

Nova Prospekt sizce kurgumu yoksa gerçek mi? Niçin ?

Bana kalırsa kurgu olduğu çok bariz. Her ne hikmetse her girdikleri eski mekanda muskalar, büyüler, çeşitli paranormal nesneler buluyorlar. Bu insanın başına gelse gelse binde bir gelir. Sürekli sürekli nasıl olsun. Saçmalık bana kalırsa.

bencede kurgu diye düşünüyorum kurgu olduğu belli

Korku filmi kurgu olduğunu düşünüyorum. Gerçek değil.

Fazla izleme fırsatım olmadı ama izlediğim kadarıyla bana kurgu gibi geldi.

Bence kurgu,ama yinede videoyu kurgu gibi değil korku gibi izleyince eğlenceli oluyor.

Kurgu. Çünkü gerçek olsaydı , youtube gibi bir platform niye böyle videoları paylaştırsın :slight_smile:

Kurgu olması muhtemeldir. İllaki gerçek olaylar vardır ancak bu da olması gereken olaylardır.

Hepsi kurgu. Sen cinlere birşey yapmadıktan sonra onlar sana hiçbir şey yapmazlar. YouTube deki cin çıkartma videoları da yalan.

Bence kurgu değil çünkü konya ereğli ye geldi ve ben izledim Aga çok zevkliydi ereğli deki hapishaneye gelişi.

Kurgu tabikide. Kurgu olduğunu çok belli ediyorlar.

Çok fazla izledim videolarını ve kurgu olduğunu o kadar belli ediyorlar ki elle koyulmuş gibi muskalar, kanlar, çin çağırma tahtaları falan yani bana saçma geldi ama bi aralar çok izliyordum.

Tüm videolarını izledim bence kurgu çünkü cinler veya diğer varlıklar böyle şeyler yapmıyorlar. Yakınımdan biliyorum.

Adam önceden oyun videoları çekiyordu, baktı tutunamadı içerik değiştirmiş. Bunda tutunmuş tutunmasına da kurguları gerçekten kurgu gibi oluyor artık saçmalamaya başladı resmen. Sadece video isimlerine bakıyorum en az 1.5 yıl olmuştur onu izlemeyeli.