Ödeme kanıtı

.
Ben buranın en eski üyesiyim ödeme limiti 20 TL iken birçok kez ödeme almışım. 2021 ocak ayından beri her ay düzenli olarak bu sitede Ödeme alıyorum. Üye olmak isteyen veya yeni üye olan arkadaşlarımız. Bu sitenin ne kadar güvenilir olduğu için bu ödeme kanıtını paylaşmak istedim. Ayrıca her ay düzenli olarak sorunsuz bir şekilde ödemeleri yapıyor. böyle bir site açarak onun sayesinde diğer üyelerle bilgi alışverişinde bulunma fırsatı verdiği için de yöneticimiz @Alshain kendisini Çok teşekkür ederim. emeği bize geçen moderatörmüz, e Teşekkür çok ederim ödeme alan bütün üye arkadaşlara güle güle harcamalarına dilerim.
Ödeme kanıtı;
">

Hayırlı olsun hocam bu ayki ödemeniz de.

İyi kazançlar.

Hayırlı olsun. Evet siteye emek vererek, azimle ve özenle yazanlardansınız, ben şahidim. Güle güle harcayın…

Sağolun hocam. Teşekkürler.

Çok teşekkür ederim sağ olun:slight_smile:

Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla güzel günlerde harcamanızı dilerim.

Hayırlı olsun :blush:

Hayırlı olsun

Sağ olun Çok teşekkür ederim.:slight_smile:

Sağolun teşekkürler:slight_smile:

Çok teşekkür ederim:slight_smile:

Hayırlı olsun. Darısı başımıza inşallah. Ben de neredeyse sizin kadar eski bir üyeyim ama benim 5 TL toplamak bile haftalarımı alıyor. Sanırım hala gold üye olduğum için.
hocam son haftalarda aktifliğimi arttırdım. Yazım kurallarına ve bilgilerin doğruluğuna da çok dikkat ediyorum. Yazılarımda daha çok “bold, italik stil” kullanacağım ve fotoğraf eklemeye çalışacağım. Umarım birkaç hafta içinde platinum üye olurum :slight_smile:
Herkese bol kazançlar.

Verilen cevapların kalitesi arttıkça, en iyi cevap seçilme sıklığı arttıkça, soru sormaya da eşit ölçüde ağırlık verildikçe -kurallara uygunluk göz önünde bulundurularak- en kısa sürede değerlendirme yapılır hocam.

Aktif olmanız da büyük bir artı tabi ki. Dediklerinizi cevaplarınıza yansıtacağınıza inanıyoruz hocam. Simdiden elinize emeklerinize sağlık. İyi kazançlar. :slight_smile:

Çok sağolun. Teşekkür ederim Darısı sizin başınıza inşallah. en kısa zamanda aktif olup seviyenizi de yükseltmeniz dileğiyle.:slight_smile:

ben üyelikten ayrılmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

Üyelikten ayrılmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Sizi tebrik ediyorum. Güle güle sağlıklı günlerde harcamanızı diliyorum. İyi kazançlar

Çok sağolun. Teşekkür ederim size de hayırlı kazançlar, Darısı sizin başınıza:slight_smile:

güzel günlerde harcamanız dileğiyle .

Sağol teşekkürler:slight_smile: