Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Oğlak burcunun özellikleri nelerdir? En iyi hangi burç ile anlaşır?

Başak

Akrep

Boğa

Yengeç

Bildiğim kadarıyla oğlak burcu terazi ve başak burcu ile anlaşır. Oğlak burcu çalışkan, üretken ve şüpheci özelliklere sahiptir.

Oğlak burcu bana göre başak ve akrep burçlarıyla daha iyi anlaşıyor gibi geliyor çünkü arkadaşlarımdan biliyorum.

ben oğlak burcuyum yükselenim ise terazi iki burcun da özelliklerini taşıyorum insanlar az da olsa burcunun özelliklerini taşır doğum haritası diye bir şey var tüm burçlar evler çıkıyor isteyen bakabilir ama şöyle bir şey söz konusu değil ben oğlak burcuyum örnek veriyorum kesinlikle ikizler burcu ile anlaşamam benim en yakın dostum ikizler burcu biri ile anlaşmak ya da anlaşamamak burç ile değil kişinin kendisi ve sizin o kişiye kanınızın ısınıp ısınmaması ile ilgilidir bu benim düşüncem diğer düşüncelere de saygım sonsuz :blush:

ben Oğlak Burcuyum. Boğa Balık Yengeç Akrep İle Güzel Geçiniyorum Çoğuda Akrabalarımda Var.

boğa burcu aslında çok uyumlu sabırlı bir burçtur yani anlaşamadığı galiba kendinin zıttı olan burçlardır ama yinede anlaşamaması çok nadirdir

oğlak burcu olarak boğa ve akrep burçlarıyla daha iyi anlaşırım. Yengeç burcu ile anlaşamam.

Oğlak kadının anlaşa bildiği burçlar

• Boğa
  • Başak
  • Yengeç
  • Oğlak erkeğinin anlaşa bildiği burçlar

• Boğa
  • Başak
  • Akrep
  • Yengeç
  • En iyi anlaştığı burçlar boğa ve başak olarak geçiyor. Kırılgan olan balık ve yengeç burcuyla anlaşması zordur.

Oğlak burçları en iyi oğlak,başak ,boğa ve aslan burçları ile anlaşır diyenleri çok fazla olsa da esasında doğru gibi de.

Oğlak burcunun özellikleri maddiyatçıdırlar biraz cimri oldukları söylenir kuralcı bir yapıları vardır her şeyi planlı yaşarlar gelecek hayalleri ve hedefleri olan bir burçtur. Donuk ve soğuk olurlar her şakayı kaldıramazlar bir yay burcu asla anlaşamaz ama başak burcuyla çok iyi anlaşırlar.

Oğlak burcu anlaşabildiği burçlar yengeç ve başak burçlarıdır bu burçlarla sıkı dost olabilir.

Akrep olabilirmi ben genelde oğlaklarla iyi anlaşıyorum .niye bilmiyorum dürüst , hümanist , soğuk ama çok samimi geliyor oğlak burcu genel olarak. iyiki böyle bir burç var :wink:

Oğlak hassas ve utangaçtır ve ciddi ve düşünceli ilişkileri sever. Koç’a karşılık gelebilir, ancak aralarında zorluklar olabilir çünkü Koç coşkulu ve spontane olup hızlı kararlar alır, ancak aralarındaki ilişki başarılı olabilir, bu yüzden Oğlak iyidir ve öyledir diğer işaretlerin çoğuyla uyumlu

Oğlak burçlarının anlaşabildiği burçlar arasında ;
    Boğa , başak ve yengeç burçlarını sayabiliriz.
    Balıklarla da iyi anlaşır ama o balık burcunun anlayış özelliğinden kaynaklanmaktadır .

Bence Oğlak burçlarının en iyi anlaşa bildiği burçlar; Yengeç burcu, Koç burcu, Terazi burcu ve Başak burcudur.

valla astroloji bu konuda ne diyor bilmem ama, şahsi görüşüm oğlak burçları koç burçlarıyla iyi anlaşıyor.:slight_smile:

:smiley:

Başak ve Akrep gibi geldi