Oğlunun arkadaşıyla kaçtı!

Konya'da meydana gelen olayda 36 yaşındaki kadının, 4 resmi nikahtan 5 çocuğu var. 5 çocuk annesi kadının, en küçük çocuğunu da alarak çocuklarından birinin arkadaşıyla kaçtığı ifade ediliyor. Akıl almaz olayda kadının 20 yaşındaki oğluna çeşitli işkenceler yaptığı da belirtilmekte.

Gerçekten akıllanmaz böyle insanlar

">

Gerçekten çok şaşırtıcı bir haber insan neden böyle bir şey yapar anlamıyorum.

dünyanın çivisi çıktı demek bu galiba insanlar çok garip hareketler davranışlar sergiliyor umarım iyi olur.

ahlaksızlık her anlamda diz boyu olmuş durumda ne yazık ki. bu tarz olayların yaşanması hiç hoş bir durum değil aslında…Böyle şeylerin hiç yaşanmaması gerekiyor aslında ve böyle şeyler olmamalı ama ne yazık ki böyle şeyler yaşanıyor işte…

Anne demeye bin şahit ister. Böyle seykeei gördükçe masum temiz kadınlarımızı el üstünde tutmamız gerek.

Bu da pedofiliye bir örnek. İğrenç umarım akıllarını başlarına alır bu insanlar

Çok absürt bir olay gerçekten. Umarım çocukları bir an önce daha sağlıklı bir yuvaya kavuşturulur. Böyle ailelerinin peşinden sürüklenen çocuklar beni çok üzüyor.

Böyle insanlar anne olmasın yani. Çocuğuna işkence etmek nedir. Madem işkence edecektin hiçbir çocuğuna sahip çıkamayacaktın doğurmasaydın. Kadın sanki sırf çocuk doğurmak için evlenmiş boşanmış.

işte böyle kadınlar yüzünden masum tertemiz kadınları bunlarla aynı kefeye koyup türlü işkenceler uyguluyorlar. psikolojik şiddet olsun, fiziksel şiddet olsun. bu kadın gerçekten en kötü örnek. yapabileceği en kötü şeyi yapmış. oğlunun arkadaşıyla kaçmak birincisi senin cahilliğin ikincisi de o çocuğun cahilliğidir. 5 çocuğun var ve daha altı üstü 36 yaşındasın. psikolojik sorunları olan insanlar bile böyle şeylere kalkışmıyor. yazık gerçekten sana. yaptığın şey karşısında hem kendini hem de çocuklarının geleceğini mahvettin.

Gerçekten ne kadar yazık o çocuklara. Çocuk yapmak 10 saniye ama anne baba olmak bambaşka bir boyutta önem ilgi istiyor. Çocuklarınıza bu şekilde örnek olacaksanız ne diye dünyaya getiriyorsunuz. yazık günah. Derdi nedir bu kadının bir sürü evlilik yapmış hala da birileriyle kaçma peşinde. Adam olmaz bu insanlar.

İnsanların ne düşündüğü ne yapmaya çalışıldığı asla bilinmiyor ne yazık ki.

Sorun kimde annesini öyle bir insanla tanıştıran çocuk mu oğlunun arkadaşıyla ilişki yaşayan kadın mı arkadaşının annesine göz diken çocuk mu bunu iyi bilmek gerekli

4 resmi nikahtan 5 çocuğu var. ve hala biriyle kaçıyor, bu nasıl bir insan böyle anlamadım ki,

Belki 40 yıl düşünsem aklıma böyle bir olay gelmezdi çok saçma geliyor insana.

daha neler göreceğiz acaba inanılmaz ya. Allah sonumuzu hayr etsin inşaallah

E ama yok artık bu tür olaylar yeni mi olmaya başladı biz mi yeni duyuyoruz.

Yani böyle haberleri okudukça şaşırıp kalıyoruz, allah akıl fikir versin cidden yazık.

Gerçekten inanamıyorum bu ne biçim anne bu ne biçim kadın. Nasıl böyle olabiliyorlar, davranabiliyorlar aklım almıyor gerçekten yazık çocuklarına yazık gerçekten…

Vallahi kadını takdir ettim. Millet yeri geliyor bir taneyi bulamıyor ablam bildiğin Modern çağın 7 kocalı Hürmüzü olurdu. Konya’nın Hürmüzü herhalde bu da.

Bide çocuğunun arkadaşıyla kaçmış arkadaşı 20 yaşında kendinden 16 yaş küçük acaba bunu yaparkenki düşüncesi neydi o küçük çocuğuda yanında götürmüş o çocuğa sıkıntı olmaz inşallah.