Ölümcül kaçış (escape room) filmini izlediniz mi?

">
Bu filmi dün izledim çok güzeldi. Testere ve circle falan yanında sönük kalır hatta. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bence güzel bir filme benziyor ama siz daha iyi bilirsiniz Çünkü ben izlemedim ama siz izlediyseniz Demek ki güzeldir.

Aynen katılıyorum bir değil birden fazla kez izledim ve hiç sıkılmadım tavsiye ederim.

Ben bu filmi biliyorum görmüştüm ama izlemedim konusu güzel ve oldukça sevilen bir filmmiş listeme ekleyeyim izlerim kesin. Teşekkürler konusu için.

bbbbeennnnn izlemedimmmmmmmmmm .

Bu filmi izlemedim de aklında bulunsun bu forum kategorisinde duyurular var. Sorum neden onaylanmadı diye bir başlık. Orada onu seyrettin mi, şu markayı kullandım mı tazı soru sormak yasak diyordu.

Ben izlemedim ama duymuştum güzel diye izlemek isterim tabi ki de kısmet olursa denemek isterim

ben izledim ama benim eğlence mizahıma pek uymuyordu kaliteli ama ben beğenmedim ama kaliteli film cidden

İzlediğim filmlerin arasında kesin vardır. Tekrar izlemeyi düşünürüm ve izlerim. Genelde zombi filmlerini daha çok seviyorum ve izliyorum.

O zaman onu moderatörlerin okuması gerekiyor. Ben sordum onlar da onayladı. İstiyorsan onlara ilet dostum. Ben bunu bilemem ki daha yeni üye oldum sistemi bile tam anlamadım. Ama sağol sizler bayağı yardımcı oldunuz bana.

Korku filmiyse izlerim. Severim korku filmlerini…

Bunları onaylayan zaten moderatör. Cevaplayacağınız soruyla ilgilenin bence.

Harika bir film. Izlemeyenler içinde kesinlikle izlemesini tavsiye ediyorum.

Ben dün gece sevgilim ile izledim. Tavsiye ederim arkadaşlar gayet güzel filmdi. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Hayır ben izlemedim fakat çok duyuyorum bu filmin ismini.

16. Cevap olduğu için yazıyorum. Ben soruya da cevabım verdim uyarımı da yaptım. Siz sadece şu an benimle soru içinde sohbet etmeye çalışıyorsunuz. Soru içerisinde sohbet edildiği takdirde milletin kazancını gaspediyorsunuz.