Onaylanmayan Soru ve Cevaplar

Arkadaşlar her onaylanmayan soru ve cevapta bu neden onaylanmadı diye sormayın lütfen.
Sitedeki soru ve cevap kriterlerini aşağıda belirttim. Eğer sorunuz veya cevabınız onaylanmadıysa/silindiyse lütfen aşağıdaki maddeleri gözden geçirin.

Onaylanmayan / Silinen Soru

• - Soru başlığını bölümünü açıklayıcı bir biçimde kullanın.
  • - Düzgün Türkçe Kullanın (Noktalama ve imla kurallarına uymalısınız. Kelimelerin yanlış yazılması halinde soru onaylanmaz)
  • - Kopya içerik paylaşmayın(_Kullanıcının kopya içerik paylaşması halinde ilk mesaj silinir. Devamında tekrardan kopya içerik paylaşması halinde üye 1 günlük uzaklaştırma cezası alır_)
  • - Daha önce sorulmuş/benzer soru sormayın (_Lütfen soru sormadan önce arama butonu ile sizin sorunuzu kabaca arayın_)
  • - Seri halinde sorular sorulamaz. (Grip Nedir? Nezle Nedir? Mide Ağrıması Nedir? gibi.)
  • - Bir kategoride en fazla 2 kere üst üste soru sorabilirsiniz. (Fazlası tespit edildiğinde ücret kesintisi yapılabilir.)
  • - "xxx hakkında ne düşünüyorsunuz? , Sizce bu marka nasıl ?" tarzında ucu çok açık ve yoruma dayalı sorular sormayın (_Sitenin amacı sosyal bilgi platformu olmak. Sosyal medya platformunda gibi sorulan sorular onaylanmaz_.)
  • Onaylanmayan / Silinen Cevap

• - Düzgün Türkçe Kullanın (Noktalama ve imla kurallarına uymalısınız. Kelimelerin yanlış yazılması halinde soru onaylanmaz)
  • - Kopya içerik paylaşmayın(_Kullanıcının kopya içerik paylaşması halinde ilk mesaj silinir. Devamında tekrardan kopya içerik paylaşması halinde üye 1 günlük uzaklaştırma cezası alır_)
  • - Daha önce yazılan bir cevabı aynı şekilde/değiştirerek yazmayın
  • Yukarıdaki maddelere uymayan soru/cevap’ ları lütfen işaretleyin, bilgi verin. Bilgi vermeniz halinde kurallara uymayan bir soru/cevap tespit edilirse işaretlediğiniz soru/cevap silinecek, o soruya verilen ödülün bir kısmı size verilecektir.

Bundan sonraki sorum yada cevabım onaylanmadı. Sebebi nedir sorularına cevap verilmeyecektir.

ya sorum neden hala onaylanmıyor 5 dk geçti anlamıyorum bi yardımcı olursanız!!!

“xxx hakkında ne düşünüyorsunuz? , Sizce bu marka nasıl ?” tarzında ucu çok açık ve yoruma dayalı sorular sormayın (Sitenin amacı sosyal bilgi platformu olmak. Sosyal medya platformunda gibi sorulan sorular onaylanmaz.)

Hocam okuduğunuz konunun altına böyle bir soru yazıyorsunuz.

Aileniz mi Sevgiliniz mi? diye sorulan sorunun bilgi kapsamı neresi acaba?

Vallahi cezanız bile gayet makul. Kopya içerik için sadece 1 gün uzaklaştırma gayet adil gözüküyor. Bu siteye bayağı emek veriyorsunuz. Umarım daha da artar başarılarınız.

tamamda bari bildrim gelse onaylanmadı diye ve bu arada benden daha çok boş sorular soran da var
    Bu arada bişey daha eklemek istiyorum biz soru sorunca para kazanmak için kaç kişinin cevap verdiğinemi bağlı yoksa soru sorman yetiyormu bide bi soruya cevap yazdığımıda ne kadar kazzanıyoruz ?

Sorduğum soruların yanında çöp tenekesi var bu onaylanmadığı anlamına mı geliyor ? Gizli diyor anlayamadım ?

Hocam siz Siteden Nasıl Para Kazanabilirsiniz? [Güncel Değil] | SorHadi konusunu okuyun lütfen. Nasıl para kazanacağınız detaylı olarak anlatılıyor. Şuan sadece onaylanan yazılar için bildirim gönderiliyor.

Evet hocam onaylanmadığı anlamına geliyor.

Sitenin bu şekilde adilce yönetilmesi gerçekten takdir edilmelik, kopya içeriklerin bile sadece 1 gün ceza alması sitenin ileride nekadar büyüyeceğinin bir kanıtıdır. Herkese eşit ve adil bir şekilde yaklaşıyorsunuz, bu sitenin en güzel tarafıda budur.

Site yönetimi en son siteye sorduğum şamanizm nedir ve nasıl ortaya çıkmıştır isimli sorumu onayladınız ancak ücreti panele yansımadı bakabilir misiniz acaba? zaman zaman böyle oluyor neden?

Hocam siteye emek veriyorsunuz helal olsun, yeni önerilerde bulunursak dikkate alma imkanıniz olucakmi?

abi harbiden bana garezin var demi son yazdığım soruda ne vardı bilgi alıcaktım işte harbiden garezin var bana yaa !!

bana

hocam ben sana ne yaptım sorularımada cevap vermiyorsunuz. Ee sorularımı onaylamıyorsunuzda ben size ne yaptım yaa

hocam ben bu arada valla çok sinirleniyom ya ben şimdi silver den neden bronz üyeye düştüm?
    Size bişeymi yaptım hocam ya sorularımda bilgi amacıda var onaylamıyorsunuz ?

kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama silverden neden bronza düştüm bi açıklama albilirmiyim ?

Site yönetimi en son sorduğum metamorfizma nedir? isimli soruya onay verdiniz ancak değeri panele yansımadı? acaba kodlamalarda zaman zaman bir hata mı oluşuyor? Bu dikkatimi çekti.

50 harfi geçmezse ücret hesabınıza yatmıyor hocam

Ama sorulan soruların bir çoğunda sorular 50 harfi geçmiyor? Soru ile ilgili açıklama kısmı için mi diyorsunuz bunu?

Hocam başlık açıklayıcı olmalı ve içerik 50 kelime üstü olmalı

Soruyu tekrar düzenledim size gönderdim, acaba bir daha bakabilir misiniz? İyi geceler…

Ben arkadaş tavsiyesiyle geldim. lütfen anlaması en olay şekilde anlatır mısınız?