Otobanda benzin bitti arabayla yolda kaldım napabilirim

Otobandayım benzinim bitti yolda kaldım yapabilirim

Çekici çağır, en yakın benzinliğe indirsin seni

Bir daha da aracınu kontrol etmesen yola çıkma. :smiley:

Arabada hortum varsa yoldan geçen birinden ricada bulunup aktarma yapabilirsin. Yada benzinliğe gideceksiniz.

Benzinliğe gitmen gerek ya da herhangi birinden yardım isteyebilirsin.

Çekici çağırman lazım.Yol kenarına çek arabanı vurmasınlar arkadan,dikkat çeken bir nesne koy yola sonra da çekici çağır

İnternet üzerinden yakın çevredeki yol yardım ekiplerini arayarak benzin takviyesi yapabilirsiniz .

Olmaması gereken olumsuz bir durum böyle bir şey başınıza geldiyse yapmanız gereken telefonunun şarjı olup olmadığı ona bakmak, sora çekici çağırmak, oda mı? Olmadı elinize bir bidon alıp benzinlik buluncaya kadar yürüyün derim.

Otobanlarda belirli aralıklarla acil yardım telefonları oluyor oradan yardım merkezine ulaşıp size yardım etmelerini sağlayabilirsin

bir arkadaşını çağırıp aracını çekebilirsin halat ile veya direk olarak çekici çağırırsın.

Eğer şebeken çekiyorsa birini ara yardım getirsin ya da otostop çek.

Telefonum çekiyorsa çekici ararım çekmiyorsa otostop çekerim.

Ya yardım çağır yada yoldan geçen birinden yardım iste.

Çekiçiyi arayıp otobanda trafigi izlerdim yada benzin bulurdum

internetten çekici numaralarını bulup arabamı benzinliğin oraya kadar çektirdim. Daha sonra da arabanın içine benzin katıp yoluma devam ederdim.

Öncelikle yanınızda bayan yoksa tek bırakmayın. Bu cinsel açlığın Afrikasın da kimseye güven olmaz. Bayan yoksa gps açın en yakın benzinlik 5km dahilindeyse otostop ile gidip benzininizi bidona alıp dönün. Eğer ki benzinlik 20 km içinde yoksa çekici çağırın en garantisi budur.

şehir dışında değilsen tanıdık birini arayıp yardım isteyebilirsin yoksa eline bidonu alıp istasyon bulana kadar yürü

Birilerinden yardım isterdim. Eğer hiç kimseden yardım isteyemecek durumdaysam taksi çağırırdım ve şehre indiğimde çekici gönderip arabamı aldırırdım.

rn yakın benzin istasyona kadar yürüyerek bir bidon benzinle petrole varırsın zaten.

Sakin ol ve eline bir bidon al ya birisinden benzin al ya da benzinlikten.