Otobüs Tırla Çarpıştı 2 Kişi Hayatını Kaybetti

Dün gece saat 3 sularında ters yönlerden gelen otobüs ve tır çarpıştı çarpışmada 2 kişi hayatını kaybederken 10 kişide yaralandı,
Vatandaşlar 112 acil servise haber verdi olay yerine gelen sağlık ekipleri kazaya karışan vatandaşları hastaneye kaldırdı otobüs şoförü ise gözaltına alındı

Ölenlere Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine, yakınlarına sabır versin. İnşallah yaralılar da çabucak iyileşir. Çok geçmiş olsun.

Sisli bir hava olması gerekiyor ters yönden gelmesi için. Yoksa cinayet. Allah rahmet eylesin.

Allah ölenlerin ailelerine sabırlar versin. Kazalardan çok can kaybediyoruz ve genelde hep ihmal ya da dikkatsizlikten oluyor.

Allah ölenlere rahmet eylesin. Bu durum ailelerini üzer biliyorum. Dua etmekten başka çaremiz yok.

Allah rahmet eylesin. Allah ailelerine sabır versin. Yaralılarda inşallah en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar.

ölenlerin mekanı cennet olsun. yaralılara şifa diliyorum.

Ölenlere Allah rahmet eylesin, Yaralılarada şifa diliyorum çok geçmiş olsun, Bir kişinin hatası kaç kişinin hayatına sebep oldu.

Keşke şöyle bir dönemde bir de bunları yaşamasak. Ailelerine sabırlar diliyorum.

Allah rahmet eylesin , kötü olmuş gerçekten , tır kazalarını çok duyuyoruz bu aralar .

İşte trafik kurallarına uyulmamasının kötü tarafları ,bir insanın canına bile mâl olabiliyor. Trafikte çok dikkatli olunmalı oyuncak değil bu. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin. Kötü bir kaza olmuş. Böyle kazalardan allah korusun. Yaralı olanlarda umarım bir an önce iyileşir.

Allah rahmet eylesin.Trafik kurallarına uymak gerekiyor neden ters yönden gelir araçlar anlamış değilim.

Sanırım göz altına alınan otobüs şoförü olduğuna göre ters yöne girende otobüs şoförü.Uykusuzluk mu yada bir anlık dalgınlık sonucunda mı ters yöne girdi,yapılıcak sorgudan sonra ortaya çıkacaktır.Maalesef ki trafikte bir anlık dalgınlık yada kurallara uymamanın sonucu çok ağır oluyor.Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet acılı ailelerine sabırlar diliyorum.Umarım yaralılar biran önce sağlıklarına kavuşurlar,geçmiş olsun.

Of çok kötü bir olay ve çok korkunç bir olay, insanlar her gün böyle can veriyor çok kötü.

Gece saatleri çok kötü bir olay gerçekleşmiş maalesef yaşamını yitirenlerin mekanı cennet olsun yaralananlara yüce rabbim acil şifalar versin inşallah daha fazla kayıp olmaz böyle olaylarda inşallah bir daha gerçekleşmez bu zor zamanlarda bu olaylar insanı kötü etkiler sağlık çalışanlarına da allah güç kuvvet versin ( kazanın sebebi yol bozukluğundan yada hava bozukluğundan olmuşsa kötü bir olay ters yönden gelen bir tırın bu nedenlerle gerçekleşmiş olabilir yada uykusu gelmiş olabilir)

Çok korkunç bir kaza gerçekten, ölenlerin yakınlarına sabır diliyorum. Yaralı olan 10 kişi de bir an önce sağlıklarına kavuşurlar umarım. Çok daha dikkatli olmalıyız araç kullanırken.

dikkatsiz ve aceleyle gideyim aman hemen varayım amacıyla işte böyle canlar gidiyor lütfen dikkatli olalım

Tır şoförlerinin en fazla 90 ve sağ şeritten gitmeleri gerekmektedir ama maalesef sol da görüyoruz. Herkes trafik kurallarına uysa hiç bunlar başımıza gelmeyecek. Ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

yani cidden insanlar cok dikkatsiz ve umursamazlar can almak bu kadar kolay mı ya!