Oyun oynarken fenalaşıp öldü.

Samsun’da kardeşleriyle oyun oynarken fenalaşıp hastaneye kaldırılan küçük Ömer Kerim Koran’ın, kusmuğunun nefes borusunu tıkamasından kaynaklı öldüğü düşünülüyor. Kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda belli olacak.

Ölümün ne zaman , nerede ve nasıl bizi bulacağı hiç belli değil ve bu gerçekten çok gerici . Allah ailesine sabır versin .

Gerçekten çok ama çok üzücü bir haber. İşte ölüm bu ansızın geliveriyor. Allah rahmet eylesin,ailesine sabır versin.

Allah Ailesine sabır versin oyunu, gerçek hayata taşımamak, gerek taşıdıgımızda malesef sonuçları üzücü oluyor.

Allah rahmet eylesin. Dikkatsiz olduk iyice artık daha çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Allah rahmet eylesin, çocuk ölüm haberi daha. Allah ailesine sabırlar ihsan etsin.

Çok acı bir durum olmuş . Allah’ın takdiri, yazık olmuş başka ne diyebiliriz ki.

Ne kadar feci bir ölüm böyle. Hiç bir şey yokken pisi pisine ölmek dedikleri bu olsa gerek. Hoş kendini tanrı zanneden Nemrut bile küçücük sinekten can verdiği bir dünya.

Çok acı bir olay Allah ailesine dayanma gücü versin mekanı cennet olsun. Nolursa olsun her zaman çocuklarımızın başında durmalıyız bir dakika bile boşluk bırakmamalıyız yoksa saniyeler dakikalar bile bizi evlatlarımızdan ayırmaya yeter Allah korusun.

Cok oynamakta kötü azcık kafanı kaldırcan iyi olur ama çok kötü olmak

Bazen bende oyun oynarken sinirleniyorum filan ama fenalaşacak kadar oyun oynamak mantıksız her şeyin bir kararı vardır.

allahım bizi böyle kötü ölümlerden korusun ya rabbim bu nasıl bir ölüm şeklidir resmen kanım dondu

Muhtemelen boğazına bir cisim kaçtı küçük çocuklara ekstra dikkat etmek gerekiyor allah ailesine sabır versin.

Çok zor bir çocuğum var Allah ailesine sabır versin kendimi onların yerine koyuyorum gerçekten çok büyük bir acı Allah yardımcıları olsun keşke olmasa ama takdiri ilahi anlamıyorsunuz bile bir anda oluyor herşey Allah düşmanının başına vermesin

Senelerdir oyun oynuyorum böyle haberlere inanamıyorum ya bilinçlerini dış dünyaya tamamen kapatıp mı oynuyorlar acaba yazık cidden

Allah rahmet eylesin ya gerçekten genç insanların böyle anı ölümü insanları mahvediyor.

Allah rahmet eylesin kücücük çocukmuş. Allah ailesine sabır versin.

Allah rahmet eylesin annesi ve babası Allah yardım etsin ailesine yardım etsin

Çocuklara çok fazla şiddet içerikli oyun oynatılmamalıdır. Gerçekten zararlarını böyle haberlerde görüyoruz.

gerçekten çok üzücü bir haber Allah rahmet eylesin böyle gençler ölünce insan kendini çok kötü hissediyor.