Öznur Sazlar davasında karar verildi

Eskişehirde yaşanan olayda karısını 15 yerinden bıçaklayan adam çok pişmanım amacım öldürmek değildi, eşim beni aldatıyordu dese de 16 yıl hapis cezası verildi.

Böyle üzücü olaylarda çok zor olsa da kendimizi tutabilmeliyiz sonrasında çok büyük sorunlar yaşamamak için.

Bir anlık öfkeyle hareket etmenin zararları işte boşanırsın olur biter öldürmek çare değil

Yuh ya yuh adamın caniliğe bak ya. Bir insan hiç mi merhamet etmez allahtan Korkmaz. Az bile verilmiş

15 Yerinden canice bıçaklamak mı pişmanlık ?, öfkeden sinirlenip karını bıçaklamak mı pişmanlık ? Allah akıl fikir versin ne diyim. Bu kadın katillerine en ağırından verilmesi gerek 15 yerinden bıçakladıysa 10 la çarpın ona o kadar hapis verin bunun gibi katillere 16 yıl hapis bayram.

yıllarca birlikte yaşadığı kadını öldüren canlıya neden güvenelim. Ben hammurabi yasalarından yanayım. Dişe diş, göze göz, kana kan, cana can.

Az vermişler. Şu kadına şiddetten gerçekten bıktım. Lanet olsun bunu yapanlara.

aldattı git boşa. Öldürmek ne ya.

Amacı öldürmek olmayan adam bir insanı 15 yerinden canice bıçaklayıp yaşam hakkını elinden almaz.Cezai yaptırımlar çok daha fazla olmalı ki caydırıcılığı olsun.

Amacı öldürmek değil ama öldürmüş. Böylr saçma açıklamalar yapıyorlar birde. Ölüme 16 yıl bile az bence.

Aldatıyorsa boşana kardeşim. Nedense erkek yapsa “sanane, sana hesap mı vereceğim?” Derdi kesin. Hakime de helal olsun, hakkı neyse onu vermiş. Aldatma da olsa bir insan öldüremezsin.

Türkiye de erkeklerin gururu çıt kırıldım oldu nedense her türlü bahaneleri var kadınlarımızı katletmek için…

Her ne olursa olsun bir insan başkasını öldüremez. Umarım zamanla indirin falan almaz.

Böyle bahanelerin arkalarına sığınmak saçmalık aldatıyorsa boşanırsın tazminatını alırsın zaten aldatıysa cezasını bir şekilde çeker ama sen 15 yerinden bıçaklayıp amacım öldürmek değildi diyorsan sana 16 yıl hapis değil müebbet verse az.

15 kere bıçaklamanın pişmanlığı olmaz. 15 kere birine bıçak saplamak vahşilik.

Bir insan ne yaparsa yapsın bu şekilde ölmeyi haketmiyor. Erkek olsaydın aldatmasaydı.
Yazık olmus kadına be.

Az bile verilmiş sürünsün adi pislik umarım yarın bir gün iyi hal indirimi gibi saçma bir şey yaşanmaz.

16 yıl çok az sonuçta insan canı bu yazık gerçekten ama neyse buda birşey cinayet işleyip serbest kalanlarda var keşke hiç biri olmasa hiç birine gerek olmasa yapılmasa umarım gelecekte öyle bir dünya olur umarım ve umarım.

Bu konularda hasas olmamız gerekir.Ve kadınlarımıza sahip çıkmamız gerek .Bu cezayı az bile sayıyorum çünkü istemeden de olsa bir olay var eğer hafif bir ceza verilseydi başka suçların da önünü açabilir.O yüzden az bile olmuş

Aldatıyorsa boşanırsın olur biter bu neyin hırsı böyle? Pişmanmış hep de yaptıktan sonra pisman oluyorlar. 16 yıl az bile böyle insanlara.