Paralar Dururken Isıtıcı Çaldılar!

İstanbul şişlide özel bir bankaya giren 3 şahıs çalan alarmdan dolayı paraları çalamayınca elimiz boş gitmeyelim diyerekten ısıtıcı alıp kaçtılar.

">

gerçekten çok zor bir dönemden geçiyoruz hakkımızda hayırlısı olsun

bankada ki paralar genelde ısıtıcılar gibi ortada durmadığı için çalamamışlardır diye düşünüyorum

bankada ki paralar genelde ısıtıcılar gibi ortada durmadığı için çalamamışlardır diye düşünüyorum

O kadar emek verdik bari bu kış günlerinde işe yarar bişeyler alalım demiş demekki adamlar.

O kadar emek verdik bari bu kış günlerinde işe yarar bişeyler alalım demiş demekki adamlar.

Yani adamlar elleri boş gitmektense böyle birşey yapmışlar. Onlar için mantıklı bir karar olmuş.

Gün geçmiyor ki garip olaylar haberlere konu olmasın. Allah akıl fikir versin.

Şaka gibi olay gerçekten gelmişken elimiz boş gitmeyelim deyip ısıtıcıyı götürmüşler. Bu insanların kafası çok tuhaf çalışıyor kesinlikle incelenmeli bu insanlar

hırsızlarımızda trol arkadaş yaaa

canım ülkemin insanı…

Gelmişken elimiz boş dönmeyelim demişler herhalde. Keşke bu hırsızlık olayları hiç olmasa.

Alarm sistemi olmasa,çok daha fazla maddi zararlar vericeklermiş.Yinede maddi olarak zarar vermişler,umarım başka insanlarında canlarını yakmadan yakalanırlar.

Demek hiç almamaktansa, En azından eli boş gitmek istememiş, şaşırtıcı bir durum değil. Kimde ne koparırsa onlara kardır. Bir kere damarlarındaki kanda haram dolaşıyor.az çok onlar için fark etmez.

O kadar girmişler üstüne paket olma riskleride fazla bari üşümeyelim mantığıyla çalmışlar ya da satabilecek tek şeyin o olduğunu düşünmüşlerdir.

Elimiz boş gitmeyelim diye ısıtıcı çalmak çok yaratıcı gerçekten. Hayranlıkla , ilgiyle hırsızlık vakalarını okuyorum yurdum insanının.

Görememişler paraları yoksa hırsız bu ilk tercihi para olurdu. Gözüne kestirmiş önceden kafaya koymuş ihtiyacını gidermiş.

yani o kadar emek vermişler :grin: paraları almalarından iyidir ısıtıcıyı almaları ama ben hayranım bu hırsızlara yani mesela her yeri kamera ve güvenlik ile dolu bir yere girip hırsızlık yapmaya çalışıyorsun. cidden cesaret bu.

Ulan ülkemizin hırsızı bile bir başka tuhaf. Neyse fişe takıp ısınırlar artık :smiley: