Parkta Yürüyüş Yapan Kız Bıçaklı Saldırıya Uğradı!

Bolu'da bir parkta yürüyüş yaptığı sırada saldırıya uğrayan genç kız hastaneye kaldırıldı.
image">image

Şu yarım akıllı insanların hayatta olmalarını engeleyecek bir şey bulabilsek keşke .

Ne yazık ki ülkemde her gün böyle haberler almadığımız bir gün olmuyor. Bahaneleri de her zaman kadının kişisel alanına saygısızlık yapacak bir şey oluyor. Örneğin; kısa etek giyinmişti diyor adam. Ne kadar iğrenç, mide bulandırıcı insanlar. Umarım kıza bir şey olmaz da bu durumu kolayca atlatır. Geçmiş olsun.

Artık sokağa tek başımıza çıkmaya bile korkar olduk her gün bu tarz haberler duyuyoruz. Toplum nereye gidiyor?

Bu saldırgan insanların sonu gelmeli artık. Sürekli birilerine saldırıp zarar veriyorlar Bu kızcağızın ne suçu vardı acaba.

Türkiye bir kere de şaşırt Allah aşkına. Caydırıcı cezalar verilmeli kesinlikle

Yok artık ya. Insanlar yalnız başlarına da yürüyemiyecekler mı artık. Allah’ım bu nasıl bir zihniyet.

Şiddete idam getirilmeli artık gerçekten. Kadın ve hayvan şiddetine özellikle. Bu gidişle sürekli artıyor çünkü. Bir insan bir insana neden zarar verebilir bunuda anlamıyorum. Özellikle sevdiklerini öldürenler var…

Gerçekten şaka gibi insan artık dışarda normal bir şekilde yürürken bile güvende değil çok yazık üzüldüm kıza gerçekten umarım önemli bir şeyi yoktur…

kızdan ne istedin cani adam allah elbetcezasını cektirir

Kimse korkmuyor nasılsa ceza almam düşüncesiyle elini kolunu sallaya sallaya istediğini yapıyor. Kıza geçmiş olsun inşallah önemli birşey yoktur.

Ormana gidersin, domuz saldırır; normaldir.
Eşek huylanırsa çifte atabilir; normaldir.
Herhangi bir hayvanı bir şekilde rahatsız ederseniz veya bölgesine girerseniz saldırıya uğrarsınız.

Peki parkta gezerseniz ne olur? İnsan mı hayvan mı belli olmayan bir varlık gelir size saldırır. Ülkenin özeti.

Şimdi parka ne geziyor diyen beyinsizler olur buna da kimse şaşırmaz.Öyle kötü bir zamandayız k gerçekten kadınlar,çocuklar,hayvanlar günümüzde o kadar değersizleşti ki anlam veremiyorum.saçma

kız olmaktan gurur duyuyorum. kız evlatlar vermek istiyorum ileride. erkeklerin bu tavırları karşısında tüm erkekler şöyledir böyledir diyemem ama böyle yapan erkekler yüzünden dışarıda çıkıp gezemeyecek miyim? bal gibi de gezerim. hem de tek başıma. istediğim saatte. istediğim yerde. kendimi savunmasını bileceğim. madem erkeklik güç ile oluyor bende kursunu alırım. kendimi geliştiririm. o zaman herkesin anladığı dilden konuşurum. yanlış anlaşılmasın hiç bir zaman şiddet eğilimli olmadım ama kendimi koruyabilmeliyim. diğer kızlara da tavsiye ederim. çünkü artık bizim işimiz çok daha zor.

Allah için yeter artık ne bu şiddet ne bu suçluluk artışı ya her yerden suçlu çıkıyor.

valla yeter artık.Neden kızlara,kadınlara saldırmayı erkeklik olarak görüyorusunuz.Bunları yapan iyi bir şey mi yaptığını sanıyor.

Valla bıktım usandım şöyle haberlerden neden böyle bir şey yaparsın ki yaptında eline ne geçti acaba umarım erkeğe gerekilen ceza verilir.

Bu tarz haberleri okudukça sinir oluyorum, bu nedir ya, yeter artık neden caydırıcı ve etkili cezalar verilmiyor, kaç kişinin daha kurban olması gerekiyor.

Ya kız nefes alsa saldırıya uğruyor bu ne onlardan biri ölmedikçe bunlar devam edecek şuna artik idam gelsin diyen o kadar insan var niye görülmüyor İDAM İSTİYORUZ diyen insanlar illa birileri ölecek sonra 5 yada 6 ay hapis sonra adam mal mal geziyor aynı şeyleri yapmaya da devam ediyor ne oldu birşey farketmedi adam hâlâ sağlam ve o piçaklanan kız belki ölümden döndü ve o kız kim bilir neler yaşadı hiç düşünüyormusunuz o kız insanlarin yanından geçerken acaba bana birşey yapacak diye düşünüyor mu bunları yapan insanlara ağır bir ceza verilmeden BUNLAR DURMAYACAK artik ağır bi ceza verilmesi gerekiyor.

Toplum olarak ruh sağlımızda sorun var bizim. Mutlaka ülkesel olarak terapiye ihtiyacımız var.