Pasta yaparken hangi meyveler kullanılabilir?

Pasta yapımında Hangi meyveleri kullanabiliriz

Pastaya en güzel tat veren meyvelerden çilek ve vişne favorimdir.Muzu tercih edenler ağzının tadını bilmiyorlar diye düşünüyorum.

Orman meyveleri pasta için en güzel tercihlerden biri bence.

Net çilek muz derim ya başka güzel ikili var mı pastada çok klasik ama en iyisidir yani

Benim meyveli pastalar arasında favorilerim vişneli, çilekli ve muzlu bu üçünden şaşmam.

muz çilek kivi portakal mandalina elma orman meyveleri bütün meyveler yakışır bir pastaya

Orman meyveli ve muzlu pasta

Pasta yaparken kullanabileceğiniz birçok meyve mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edileni çilek, muz, vişne, kirazdır.

Mevsimine göre kullanılması lazım bence. Muz ve çilek en genelleridir onlardan başka yaban mersini kullanılabilir, vişne kullanılabilir.

Pekçok meyve vardır . Ancak en yakışanlar bana göre muz , çilek , kivi , ahududu , portakal , vişnedir.

Pasta için kullanılan meyveler ve lezzetli meyveler, muz, kivi, çilek, portakal,çok lezzetli oluyor.

bence kestane bile kullanılır ve çok da güzel olur şu sıralar bulması da çok kolay ayrıca pasta meraklısı biri olarak ahududu vişne böğürtlen çilek bencede pastaysa yakışan lezzetler

Bana göre en çok pastaya yakışan meyveler muz, çilek. Bu ikisini de aynı anda kullanabiliriz.

Aslında damak zevkiniz neye uygunsa o meyveleri kullanmanız daha iyi olacaktır ben en çok pastalara muzu yakıştırıyorum birde portakal güzel gidiyor

En cok yakisanlar cilek muz kivi uzeri icinde visne olabilir arasina tabi visne girerse eksi olabilir

Çilek, muz, frambuaz en çok yakışan meyvelerdir bence. Kiviyi hiç yakıştırmıyorum. Onun dışında orman meyveleri, ahududu yakışabilir.

Kırmızı meyveler , böğürtlen , muz , mandalina gibi meyveler eğer mevsimi gelmişse pastaya çok yakışıyor .

Muz ve kivi evde yapılan pastalara çok yakışıyor.

Pasta yaparken kullanılabilecek meyveler, muz,kivi,çilek,vişne, ananas, frambuaz,portakal,yaban mersini. Benim favorim frambuazlı pastadır.

Benim pasta da en çok sevdiğim meyveler muz , çilek , kivi , kiraz ve vişnedir pastalar da hoş oluyor .