Paten mi? Kaykay mı?

Çoğu ınsanlarda paten var. Pekı sızde hangısı var?

Açıkçası ikisini de kaymayı çok istiyorum, ama ne yazık ki ikisi de yok.

Paten kaymayı seviyorum ama uzun süredir kayamadım.Küçükken mahallede çok kaydım.Daha sonra buz patenine yöneldim ama uzun süredir kayamıyorum.

Bence paten. Alışması biraz zor olsa da havalı bence

Ben kaykay sürüyorum (pennyboard) pateni de bir kere deneme şansım oldu ve kaykaydan daha zordu. Çünkü kaykayla hiçbir tecrübem olmamasına rağmen ilk denememde aşırı kolay buldum. Fakat pateni sürebilirsen eğer gerçekten daha cool ve zevkli olur.

Benim orta okuldayken patenlerim vardı, kaykay kullanmayı ne kadar denesem de başaramadım fakat patenlerle oldukça güzel kayıyordum.

Aga beee… İnşallah birgün deneme fırsatı bulursun.

Ben önceleri ikisini de kullanmış biri olarak söylüyorum bana kalırsa paten daha zevkli.

Bence paten. Her ortamda yapabilirsin. Kayak için özel şartlar gerekli.

Kendimi patende daha korunaklı hissedecekmişim gibi geliyor. Kay kay da düşme ihtimali daha fazla

Kaykay bence daha heyecanlı ve eğlenceli paten biraz sıkıcı geliyor bana.

Bence ikisi de güzel. Tercih yaparsam kaykay güzel olabilir.

Ben pateni çok seviyorum ama ayak numaran büyüynce çöpe gidiyor. O yüzden kaykay derim. Hatta öğreneceğim bu yaz kısmet olursa.

Bende hiçbiri yok maalesef. Pateni tercih ederdim. Çünkü daha hızlı.

Her ikisinide denedim ve gayet keyifli bir kullanımı vardı.

kaykay’ın daha bi albenisi var gibi tabi zevkler ve renkler tartışılamaz ama benim için kaykay daha çekici

Kaykay. Hiç patenim olmadı.

Her ikisini de denedim. Kaykay bana daha rahat geliyor. Patende ayak bileklerim rahatsız olmuştu. Paten olacaksa illa ki buz patenini tercih ederim.

Pateni hiç beceremem de arada kay kay ile bir kaç kaçamak yapmışlığım olmuşdu güzel bir şey :slight_smile:

Bence kayak daha zevkli insan eğleniyor.Ama paten bana hiç zevk vermiyor.Bide parkta küçük çocuklar ögrenmeye çalışıyor üstümüze düşüyorlar ya ondan dolayıda sevmmiyorum.