Patronlar her zaman haklı mıdır?

Patronlar her zaman haklı mıdır

patronlar genelde tartısmalarda haklı cıkarlar bunu nasıl buluyorsunuz ?**

Bunu sadece patron olarak nitelendirmek istemiyorum hiçbir kimse her zaman haklı olamaz. Kimse kusursuz değildir illaki hataları olur. Fakat egosuna yenik düşen daha kendini tamamlayamamış insanlar patron oluyorsa maalesef ki her zaman kendilerini haklı bulurlar. Yani bir açıdan bu durumun insandan insana değişir diyebiliriz.

Tamamen pozisyonuyla elde ettiği bir haktır bu. Yoksa çok bir şey bildiklerinden değil.

patronlar her zaman haklı mıdır? Tabi ki, hayır. insanoğluyuz kim olursa olsun hepimiz hata yaparız. Ve haklı olmayız. Ama kendini bilmemiş, ego tavan bir patron eminim hem haklıdır. Yazık onun altında çalışanlara. Eğitim haricinde insanın kendisini de eğitmesi çok önemlidir. Kişisel gelişim olarak. Aslında hepimiizn geliştirmesi gerekiyor.

Haklı değildir çünkü işçiler olmasa patron bir hiçtir. Fabrikaların sahipleri patronlar değil orada emeğini terini akıtan işçilerdir. Onlar çalışmasa emeklerini vermese patron o fabrikayı dönderemez para kazanamaz. Benim gözümde işçi genellikle haklıdır ve yasalar kurallar işçilerin yarar sağlanmasına yönelik olmalıdır

insan patrona degik ekmegine boyun eger hakli cikmasi bundan