Pilavın yanında olmazsa olmazlar nelerdir?

Pilavın yanında olmazsa olmazınız nelerdir ? ne yenir ?

çok güzel kuru soğan yumrukla kırılacak , turşu, kuru fasülye , nohut isteğe göre pilavın üstüne ketçap.

Kuru fasulye olmazsa olmazi pilavların daha sonra soğan efsana güzel oluyor ikisinin yaninda :sweat_smile:

çok pişmiş ağızda dağılan nohut ve turşu vazgeçilmezdir :grinning:

Pilav köfte ve ayran üçlüsü bunlar olmazsa olmazlardan .

en güzel kuru fasulye güveç yani birçok sulu yemek gider pilavın yanına yoğurt çok güzel mesela.

Pilavın yanına , köfte , tavuk , kuru fasulye , nohut , et kavurması . Bunlar genelde hep olmalı .

Pilavın yanında insanlar genelde tavuk eti yiyorlar.Ama ben tavuk etini sevmediğim için tüketmiyorum.

Tavuk veya et, yoğurt ya da ayran, salata ile pilavı zenginleştirebilirsin.

pilavın yanına hemen hemen bütün sulu yemekler güzel olur ama benım vazgeçılmezım tavuk sote pılav salata

Türlü, kuru fasulye, barbunya, karnabahar kızartması ve köfte çok yakışır pilavın yanına:blush:

Pilavın yanında içecek başta ayran olur yiyecek nohut,kurufasülye,barbunya,köfte v.b. gibi

Pilavın yanında olmazsa olmazım köfte, şnitzel, kuru fasulye… içecek olarak da ayran.

Kurufasulye,soğan,ayran, turşu

Evde yiyecek olanlar için Kuru fasulye , nohut , turşu, summakli soğan Dışarıda yiyecek olanlar için tavuk üstüne karabiber ve ketçap ve acı biber ayran

pilavın yanında olmazsa olmazım ketçaptır ketçaplayıp pilavı yemek çok lezzetli gelir. Birde köfte ile birlikte yemesi oldukça lezzetlidir.

Köfte, cin biber, nohut, kuru fasulye, turşu, ayran pilavla çok güzel giden şeyler.

Kuru fasulye, taze fasulye, nohut, bezelye yemeği ve tavuk pilavın yanında benim gözümün aradığı yemeklerden.

ayran olmazsa olmaz. Birde mercimek çorbası olabilir. Yine aynı şekilde et.

pilavın yanında yoğurt fırında patates tavuk veya çocuklar için köfte patates :slight_smile: