Platform ayakkabı ile stiletto arasındaki fark nedir?

Platform ayakkabı ile stiletto ayakkabı arasındaki farklar nelerdir?

platform ayakkabı daha yüksek ve daha abartılı olduğunu düşünüyorum ama stiletto ayakkabilar daha sık daha sade ve daha hoş görünmesini sağladığına inanıyorum

stiletto ayakkabılar platform ayakkabılara göre daha alçak bana göre stiletto daha rahat oluyor.

platform ayakkabı topuğu daha kalındır yürümesi daha rahattır stiletto oldukça sivri topuktur giyimi hiç normal değildir

Rahatlığı sevdiğim için platform ayakkabı kullanmıyorum.

platform ayakkabının parmak kısmı yani on kısmı tabanı yüksek. Stilettonun tabanı yerde ve ucu platforma göre biraz daha ince .

Platform ayakkabı, taban kısmı yüksek olan ayakkabıdır. Stiletto ise taban kısmı yüksek olmayan sadece topuk kısmı yüksek olan ayakkabıdır. Tek fark budur.

platform ayakkabı yüksek tabanlı bir ayakkabı stiletto ayakkabı rahat bir ayakkabı

Stiletto ayakkabılar platform ayakkabılara göre daha alçak ve stiletto daha rahat

Platform ayakkabı tabanı geniş stilettonun dardır ve sivri gelir

Birinin ön taraftaki taban genişliği daha yüksek diğerininki biraz daha az ve birinin bağcıkları var diğeri düz ayakkabı.

ayakkabı ile hiç bilgim yok kusura bakmayın

Platform ayakkabıların ön kısmında bir yükselti vardır, fakat stilettoda bu yükselti bulunmaz. Bu yükseltiye adı üstünde platform denir ve oldukça rahattır.

Platform ayakkabıların tabanı tamamen yüksek ve kalın oluyor.Stiletto ise ince ve zarif sadece topuğu yüksek oluyor.

Platform ayakkabı ön tarafı biraz yüksek,topuk kısmı da yüksek ve kalın.Stiletto ön tarafında yükseklik yok topuğuda ince.Platform yüksek ve rahatsız stiletto daha şık ve rahat.