Playstation 5 satışa sunuldu.

Aylardır çoğu oyunseverin beklediği playstation 5 satışa çıktığı ilk gün raflardan silindi.

Vay be bu kadar sevildiğini bilmiyordum ben de mi alsam ne yapsam merak ettim şimdi :joy:

Herkes yok çok pahalı yok bu fiyata alınmaz diyordu ne oldu da raflarda tükendi hemen inanamıyorum yani.

Millet konsola bayıldığı için tükenmedi. Fırsatçılar hepsini satın aldı. Şimdi de 8300’lük cihazı 10-15 bin liraya satıyorlar. Valla ben masaüstü bilgisayarcıyım konsolla işim olmaz. Fakat PS5’teki durum da bu. Alacaklar varsa haberleri olsun diye yazıyorum.

Harika bir haber kaç yıldan beri bekleniyordu valla çok merak ettim.Benim gibi milyonlarca insan bekliyormuş demek ilk gün nasıl raflardan gitti be ,Yav şu pandemi döneminde çok güzel gider PlayStation 5 ,her türlü oyun oynarsınız valla saatlerce hiç canım da sıkılmaz .Çok merak ettim ben şuan bir bakiyim fiyatları ne kadar güzel bir haber tebrikler.

Yazın başında duyurulmuştu, bir çok oyun tutkunu aylardır bekliyordu anında bitmiş olmasına şaşırmadım şahsım adına.

@ATAX Türkiye fiyatı aşırı pahalı aletin kendisi bu kadar pahalıyken bu alet için çıkacak olan oyunlar kim bilir kaç para olacak kim bilir keşke uygun fiyatlı olsa da her Türk bunun zevkini tadabilse :slight_smile:

Geçinemiyoruz, para yok diyen insanlar nasıl bu kadar pahalı şeyleri bir anda raflardan tüketebiliyorlar, hangi parayla alıyorlar anlaşılır değil gerçekten…

Fiyatı böyle olduktan sonra alma imkanı yok gerçekten, hayal olarak kalacak gibi bu da. Bu oyunu yurt dışında oynamak isteyen gençler rahatlıkla alabilirken malesef bizde öyle bir imkan yok.

O kadar parayı verebilecek adadmın burada ne işi var ki anlamadım. 8000 lira diyorlar normalde en fazla 2000 lira olması lazım.