Pokemon nedir?

Pokemon nedir? Pokemondaki su canavarları dan bazıları nelerdir?

Pokemon çocukluğumun çizgi filmidir çokta severek izlerdim.Doksanlı yıllarda doğanlar iyi bilir biz cips alırdık taso çıkardı orda pokemon karakterlerinin resmi olurdu oynardık onlarla.Hatırladığım karakterler pikachu ,charmender ,balbazar, squirtle ,haunter hatırladıklarım.Birde pokemon eğiticisi Ash Ketchum var :slight_smile:

Pokemon çizgi filmini çocukluğumda çok izlemiştim. Sabahları sanki işe gidecekmiş gibi kalkar televizyonda pokemon izlerdim. Pokemon bitene kadar olduğum yerden kalmazdım. Birçok karakter vardı, en sevdiğim karakter balbazar ve pikaçudur.

90’lı yılların güzel bir çizgi filmiydi. Aynı zamanda cipslerin içinden taso kağıtları çıkardı bu kâğıtlara Pokémon karakterleri bulunurdu ve tasoları birbirine vurdurarak çocuklar oyun oynarlardı.

Eski bir çizgi filmdir. Bir kaç sene önce Pokemon go çıkmasıyla bir çok kişinin odak noktası olmuştur.

Pokemon en eski izlediğim çizgi filmlerden biridir. Pikachu en sevdiğim karakterden biriydi. Sarı tüylerinin ve sırtında kahverengi çizgilerinin olmasıdır. Yanaklarındaki kırmızı noktalardan elektrik salınımı yapan bir pokemondu.

Pokemon çocuklar tarafından beğenilen en başarılı çizgi filmler’den biridir.