Polis aracı aniden yola çıkan kadına çarptı

Bursa’da hareket halindeki polis aracı, ani şekilde yola çıkan kadına çarptı. Kadının hafif yaralı olarak kazayı atlattı.

Bir kadının aniden yola fırlaması hakkında artık hiç bir tahminde bulunamıyorum. Kim bilir başına ne geldi kadıncağız yola fırladı. Umarım ardından bir dram çıkmaz.

Bir kadının aniden yola çıkması yanlıştır. Belki yardıma ihtiyacı vardır.

Allah şifa versin teyzemize inşallah en kısa sürede eski sağlığına kavuşur.

Aman Allah korumuş. Yaşlıların vücutlrı çok sağlam olmuyor.

Bozulan hava koşulları sebebiyle trafik kazaları çok sık yaşanmaya başladı. Kaza yaşayan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Bazı insanlar maalesef böyle bir anda sokağa caddeye fırlıyor çok dikkatsizler başlarında bi sıkıntı yokken böyle fevri hareketler de tehlike oluşturuyor.

Allah’a şükür bir can kaybı yaşanmamış. Maalesef kadınlarımız bu konuda biraz dikkatsiz aniden çıkıyorlar.

Ucuz atlatmış gerçekten allahtan ölüm ile sonuçlanmamış umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah diye düşünüyorum…

Neyse ki bir can kaybı yaşanmamış. İntihar mı acaba bilemiyoruz ki kimin ne derdi var.

Su çok önemli bence. Ve güneş görmesi lazım o yüzün tabi yanında bide nemlendirici kullanırsanız bir sorun olmaz.

acaba kadın neden aniden yola fırladı umarım kötü bir şey olmamıştır, kadının sağlık durumu da iyidir inşallah.

Dikkatli olunması lazım bazen acil durum olduğunda hızlı sürmek zorunda kalıyorlar.

aniden yola çıkması gerçekten kötü olmuş.Hayatını kaybedebilirdi Allahtan yaralı olarak atlatmış.

neymiş demekki herkesin başına gelebiliyor bu durum. hayatını kaybetmemiş olması sevindirici.