Postacı bir mahalleyi mağdur etti.

Sahiplerine teslim etmesi için verilen postaları evinin bodrumunda biriktiren postacı bir mahalleyi mağdur etmiş. Teslimatları erken bitirmek için sahiplerine teslim etmemiş yarısını yakmış, yarısını bodrum katta saklamış. Şikayetler üzerine ortaya çıkmış.

">

Çok şaşırdım.Bir insan bu kadar bencilce düşünemez.Bunu yaparak çok insanı mağdur etmistir.

Neden böyle bir şey yapar ki insan ne kadar saçma. psikolojik sorunları var sanırım. Umarım erkenden fark edilmiştir de çok kişi zarara uğramamıştır…

Olamaz böyle bir şey Kimbilir insnaların hayatlarında nelere mal oldu. Haram para kazanmış

Yani bir insan neden böyle birşey yapar anlayamıyorum. İnsanlara çok önemli postalar geliyor ve insanlar göremiyor.

Kesinlikle hasta biri olduğunu düşünüyorum yoksa niye o kadar insanı mağdur etsin ki?

Şimdi bu hak yemek değilde ne yani.

işini hakkıyla yerine getirmeyen biri daha . Hayır ne hakla insanlari mağdur ediyorsun anlamiyorum.

Neden böyle bir şey yapmış çok saçma birde yakmış hani postaları kullansa neyse diycemde.

Madem işinden memnun değildi yapmasaymış keşke, ayrıca yaptığı şeyin hiçbir manası yok.

İnsanların evrakları,mektupları,mahkeme kararları,celpleri kısacası bekledikleri herşey olabilir.Maalesef İşini kötü yapan,bir insanın örneği…Tek bir kişi yüzünden,binlerce mağdur insan var.Sakladığı teslimatlar ortaya çıkarılmıştır da yaktığı belgeler ne olucak?PTT kurumunun,yakılan belgeleri tekrar bulması sahiplerini tespit etmesi hepsi zaman kaybı.Sorumsuzluğu yüzünden,hem işinden oldu hemde büyük ihtimalle ceza alıcak.

İnsanları madur etmek yerine sevmesen de işini düzgün bir şekilde yapmalı insan kargo bekleyen insanların ne suçu var da mağdur ediliyorlar

Böyle yapacaksan neden postacı oldun ki ? dedirten bir olay. İşini layıkıyla yapacaksan yap yapmayacaksan hiç bulaşma.

rezillik ve kepazelikten başka birşey değil

Bir insan bu kadar kötü olamaz ki ya, yazık vallahi madem işini doğru düzgün yapmayacaksın o zaman çık git kendine göre bir iş bul kimseyi mağdur etme değil mi ama yazık günah ne amaçla yaptı acaba.

insanları mağdur etmiş bukadar kötü vir insan olmaz normalde yaratılış gereği hepimi temizdik ama şeytan bizialesef kandırdı

işte insanlara güven olmaz malesef herkes iyi değil

Mademki postacılık yapmaktan memnun değilse yapmasaydı resmen kul hakkına girmiştir. Belki o evraklar da insanın geleceği vardı bir beklentisi vardı insan ne diyebilir ki o kadar sahtekarlık çok olmuş ki günümüzde artık her şeyde bir sahtekarlık çıkıyor.

Sadece bir postacı yüzünden kaç kişi mağdur oldu. İşinden hoşnut değilsen yapma, sorunların varsa o zaman psikolojik bir yardım al. İnsanları mağdur etmeye ve zarara sokmaya hiç kimsenin hakkı yoktur.

Oha ya insanlığın geldiği duruma bakın. Cidden çok üzücü dünya gittikçe çirkinleşen bir hal alıyor.