Premier lig mi La Liga mı?

Hangi ligin maçlarını seyretmek size daha fazla keyif veriyor? Neden?

İngiltere Premier Lig benim için daha ön plandadır. Çünkü futbol olarak çok sevdiğim ve maç boyunca çok gol pozisyonu oluyor. Bu yüzden de diğer liglere göre daha çok izleniyor.

İspanya ligi benim için ön planda olan bir lig olmuştur. Lig içerisinde bulunan takımlar oldukça keyif vermektedir. 2. sırada ise İngiltere Premier lig gelmektedir.

İki lig hakkında da bir bilgim yok. Bu yüzden bu konuda size yardımcı olamayacagim. Üzgünüm.

bence premier lig daha akışkı pozisyonlu geçer ama laliga çok durgun geçer

Premier ligidir tabiki her zaman çekişmeli geçer, ve sürekli aynı takımların zirveye oynaması yokdur orda, sürekli değişkenlik gösterir, sert ve defansif yönü güçlü olan bir ligdir La liga’ya göre.

Canlı bahislerimde bile her zaman premier ligi izlerim. Çünkü en iyi heyecanı futbolu bana göre onlar sunuyor.

Ronaldo olduğu zaman kesinlikle laliga derdim ancak
kesinlikle premier lig derim çünkü takımlar gerçekten çok kaliteli
laligada denge yok

Premier Lig tabikide hem derbi kalitesi var hem futbolu da zevkli kimin şampiyon olacağı tahmin edilmesi zor bir lig La Ligada ise Barcelona lige ambargo koymuş

Tabii ki de premier lig. La liga da 2-3 takım sadece iyi top oynuyor herkesin bildiği gibi. Ama premier liginde bu yaklaşık 10 takımdır.

La liga derim,maçları daha keyifli oluyor bence.Premier lig beni sarmıyor ve özellikle bu ligin maçlarının sonucu tahmin etmek çok zor

Premier Lig çünkü;Takımların kadroları heyecan verici.La liga sıkmaya başladı kadroları,futbolcular mesela Ronaldo varken çok güzel geçiyordu ama tek başına Messi kaldı rekabet içinde olan yok.Premier lig öylemi adamlarda pes etme yok kadroları,maçlarını seyretme ve en önemlisi hakemleri Türkiyedeki gibi değil maçı 10 saniyede bir kesmiyorlar.

İngiltere Premier liginde çok sayıda iyi kulüp var maçlar kıran kırana geçiyor La Liga öyle değil saysan 5 takım çeşitli şampiyonluk yaşayan takımda pek yok ama Man. City , Chelsea, Liverpool ,UTD, gibi takımların olduğu ligden Leicester çıkıp şampiyon olabiliyor bunun için ilgi görüyor Premier lig maçlar çok keyifli geçiyor adamların izleyicisi sıfır izliyor sahaya sıfır bizde tel örgüler çitler kavga çıkarma potansiyeli taşıdığı için bizim taraftar grupları.

La liga demek istiyorum. Çünkü sevdiğinm oyuncuların geneli orda.

herkes premier league diyor ama ben hep la liga dedim demeye de devam ediyorum real Madrid varken de diyeceğim dünyanın en iyi takımı ve izlemek her zaman güzel