Referans Yarışması [21.04.2019 - 16.05.2019]

Merhaba arkadaşlar, Sitedeki kullanıcı sayısını arttırmak ve etkinlik yapmak amacıyla Referans Yarışması yapılacaktır.

Referans Yarışması Nedir?
21 Nisan - 16 Mayıs tarihleri arasında bir referans yarışması.
Bu yarışmada en önemli etken referans kazanmak değil tabi. (e-mail onaysız kayıt olduğu için)
Bu yarışmada en önemli etken referans olduğunuz yazarların siteye yorum yapması.

1 hafta içinde referans ile üye yaptığı bütün kullanıcıların cevapları toplamı en fazla olan ilk 5 kişiye para ödülü verilecektir.

Ayrıca referans ile üye olan kişilerden en çok cevap yazan 5 kişiye de ödül verilecektir.

Referans Olan Kişilere Ödüller

• - 1. kişiye 75 TL
  • - 2. kişiye 50 TL
  • - 3. Kişiye 30 TL
  • - 4 ve 5. kişilere ise 15 TL'dir.
  • Referans ile Üye Olan Kişilere Ödüller

• - 1. kişiye 40 TL
  • - 2. kişiye 25 TL
  • - 3. Kişiye 15 TL
  • - 4 ve 5. kişilere ise 10 TL'dir.
  • Yukarıdaki ödüller bütün referanslarının cevapları toplamı minimum 1000 cevap toplamaları halindedir. 1000 cevaba ulaşamayan kişilerin ödülleri referans toplayan diğer üyelere paylaştırılacaktır.

Menü bölümüne yarışma boyunca referans ile üye olan yeni üyeleri görebileceğiniz bir sayfa ekledik. Referans Yarışması
    Hangi kullanıcının kaç üye yaptığını ve üyelerin kaç cevaba sahip olduğunu görebileceksiniz.

Yarışma 20 Nisan’ı 21 Nisan’a bağlayan gece 00:00’dan itibaren referans ile üye olan kullanıcılar dahil edilecek olup, 16 Mayıs’ı 17 Mayıs’a bağlayan gece 23:59’da bitecektir.

Yarışmada arkadaşlara başarılar dilerim. :slight_smile:

Katılan tüm herkese başarılar…

Teşekkür ederim herkese başarılar diliyorum bu yarışmada.

Herkese başarılar arkadaşlar. Referans yarışması çok iyi ve kaliteli oluyor. Geçen referansta 30 Tl almıştım. :blush::blush:

Üye ekleyenlermi katılabilecek sadece yarışmaya,yoksa herkesmi?

@Alshain biz hangi statüde oluruz. Ben referans ile üye oldum. Hangi ödüle sahip olabilirim.

21 Nisan - 16 Mayıs tarihleri arasında üye ekleyenler ile üye olarak eklenenler hocam.

21 Nisan - 16 Mayıs tarihleri arasında üye ekleyenler ile üye olarak eklenenler hocam.
    Siz katılmıyorsunuz hocam :slight_smile: Siteye yeni üye kazandırarak katılabilirsiniz sadece.

yani ne kadar yorum yapsan da cevap versen de hiçbir şekilde Eski üyeler referans yarışmasına katılamaz değil mi

Eski üyeler katılıyor hocam. Ama sadece birilerine referans olursanız katılabilirsiniz.
    Cevap sayısı konusunda yarışmaya dahil edilmiyorsunuz.

Yarışma yarın başlıyor, öyle değil mi? Bugün Referans yapsak sayılmıyor?

Evet Bu akşam saat 00:00’dan itibaren başlıyor hocam.

@Alshain#138097 herkese başarılar

@Alshain#138097 anlaşıldı

Herkese başarılar ve bol şanslar arkadaşlar. Parayı kazanacak arkadaşta şimdiden güle güle harcasın.

Başarılar Herkeze

Kazanamayacağım bir yarışma ama çevrenizde arkadaşınız bolsa katılın bence. Başarılar…

herkeze başarılar en çok ref getiren kazansın o zaman

Ben bi 30 kişi getiririm herhalde bu yarışmaya :slight_smile:

@Alshain#138465 Hocam 2 önerim olacaktı