Resim sanatına ilginiz var mı?

Louvre müzesinde bir gece geçirmek ister miydiniz? Böyle imkanınız olsa gider miydiniz? Resim sanatına ilginiz var mı?

Resim sanatına ilgim olsa da becerim yok. Çok denedim ama yapamadım.

Resim sanatına ilgi duyuyorum ama bu konuda pek yeteneğim yok maalesef. :slight_smile: Ama vaktim olsa Louvre sanat müzesinde bir gece geçirmek isterdim. Resim yapan sanatçıya ayrı bir saygı duyuyorum zaten.

Resimleri severim çevremde bulunan galerilere fırsat bulduğumda giderim. Resim sanatına ilgim var lakin hiçbir yeteneğim yok. Yinede gözlemlemeyi ve yorumlamayı severim.

resmim bu zamana kadar hiç iyi olmamıştır hatta bu konuda yeteneksizim diyebilirim ama izlemeyi çok severim resme ilgim vardır gitme imkanım olsa katılmak isterdim

Resim sanatına çok ilgim var çok seviyorum fakat yeteneğim de bir o kadar yok.

ne becerin var ne de ilgim bana böyle bir teklif sunulsa Tabii ki de giderim düşünebilirim yani Çünkü insanların çoğunluğu tarafından beğenilen ve ilgi gösterilen bir yer

Evet resim sanatını ve yapmayı çok seviyorum. Resim eğitimi almayı çok istedim ancak babam resim bölümü mezunları işsiz kalır diye izin vermedi. Ama hobi olarak devam ediyorum. Louvre müzesini kesinlikle görmek isterim.

İsterdim, resim sanatına ilkokulda çok fazla ilgim vardı.Biraz hayal gücüne bağlı eşsiz bir sanat dalı.

hayır yok

resim sanatı bol zaman emek isteyen bir uğraş olduğu için içimde bir ilgi oluşmadı.