Rusya'da Yaşam

Rusya’nın iklimi, para birimi, siyaseti, vergi sistemi, eğitimleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eğitim için değil de ileriki hayatımda Rusya’da bulunmayı düşünen biri olarak ikliminin soğuk oluşu dışında diğer şeyler problem değil .

Rusya’nın iklimi karasal iklimdir.
Para birimi Rubledir.
Yönetim şekli federasyondur.
Eğitimde Kiril alfebesi kullanır ve eğitim için uygun olanaklar mevcuttur.

Rusya’nın iklimine kesinlikle ayak uyduramazdım😂 çok soğuk ya bende soğuk havaya gelemem. Para birimi Türkiye gibi. Diğer paralar karşısında değersiz.

iklimi oldukça çok zor soğuk bir yer

Ruslar gerçekten takdir edilmesi gereken bir millet. Onca ambargoyu karşı ekonomileri her nekadar kötü durumda olsada adamlar güç konusunda ABD ile yarışır hale gelmişler.

Çoğunluğu Türki devletlerden oluşan bir federasyon yapısına sahip. Soğuk bir iklimi var.

Rusya deyilde belcikada yasamk isyerdim belcika cok guzel bir yer

Rusyada yaşam cok soğuk kesin ama hatunlar iyi sıcak güzel olur onun için

Türkiye’ göre soğuk biryer. Ülkem den başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum.

Rusya’nın iklimi soğuk olmasına rağmen orda yaşayabiliyorlar ve benim orda yaşamam biraz zor gibi soğuğa alışmam gerek.

Rusya’ da yasamak isterdim soguklugu ,alkolü moskova sehrini gezmek isterdim.

türk parası rusyada değerli hava soğuk ama güzel olur bence

Arkadaşlar bilmediğiniz bişey var rusyada inek besler gibi domuz besliyolar heryer domuz kokuyo kesinlikle yaşanmaz.

Rusya’da yaşamadığınız için böyle bir varsayım yaptınız sanırım. Burada çok nadiren insanlar domuz yiyor. Müslüman çok var zaten domuz yemiyorlar ki artık hristiyanlar domuzların sağlıklı olmadığını bildiği için marketlerde 20 üründen sadece bir tanesi domuz.

Evet Rusya’da değerliydi. Burada domates 25 lira, patlıcan 20 lira, salatalık 22 lira, biberler 50-60 lira arası. Sizce neresi değerli oldu?

Hatunlarını değil eğitim, ekonomi anlamında sormuştum.

Rusya soğuk iklimi dışında yasayabilecegimiz güzel ülkelerden biridir.

1. Sanırım “Rusya değilde Belçika’da yaşamak isterdim. Belçika çok güzel bir yer.” demek istediniz.
  2. Benim sorum Belçika- Rusya kıyaslaması değildi. Sadece para kazanmak için yazılmış saçma bir cevap sizinki. Benim sorum Rusya’nın ekonomisi, Rusya’nın eğitimi gibi sadece Rusya hakkında düşüncelerdi.

zengin ülke pek bilmiyorum ama burdan daha gelişkin daha ön yargısız olduğunu düşünüyorum onun için ekonomi eğitim açısından iyi bence