Sabah kalktığınızda yaptığınız ilk iş nedir?

Sabah kalktığınızda yapacağınız veya yaptığınız ilk iş nedir?

sabah kalktığımda ilk iş tuvalete giderim sonra lavaboya sonra üstümü değiştiririm

Biraz egzersiz yapıyorum ki uyanabiliyim sonrasında da okul geliyor zaten okulun olmadığı günlerde kitap okuyorum genelde.

Bir sigara yakıp lavaboya gitmek.

Uyandığımda ilk elimi yüzümü yıkarım ve telefonu elime alırım. Biraz takıldıktan sonra sigaramı içerim. Sıklıkla kahvaltı etmiyorum eğer o gün sabahtan işim yoksa kahvaltımı yapar dişlerimi fırçalarım.

@kasimpasali053#117409

Sabah 7 de kalkarım yatağımi toplarım sonra lavaboya giderim. Mutfağa gider kahvaltı hazırlarım telefonda elimde öyle.

elimi yüzümü yikarim biraz kendime geldikten sonra duş alir giyinir okula giderem

Gördüğüm rüyayı tamamlamak üzere tekrar uykuya dönmeye çalışırım.:joy:

telefona bakmak yani kalktığımda elimde telefon

İlk olarak kahvaltı yapıp sonrasında okula gitmek ve orda mahsus kalmak :joy:

İlk olarak ihtiyaçları gidermek ondan sonra ilk kahvaltı yapmak ondan sonra hazırlanıp işlerimi halletmeye giderim

Sabah uyandığımda tekrar uyumak için gözümü kapatıyorum. :slight_smile:

Sabah kalktığımda yaptığım ilk iş yatağımı toplamak oluyor.

İlk alarm çaldığında alarmı kapatır uyurum. Daha sonra 6. alarma kadar devam eder bu. 6. alarmla birlikte uyanır ve elimi yüzümü yıkayarak güne merhaba derim

her erkegin yaptigi gibi tuvalete gitmek :slight_smile:

Sabahları kalktığımda yaptığım ilk iş nescafe hazırlamak.Güne en iyi bu şekilde başlıyorum.

elimi yüzümü yıkamak başka ne olabikir ki.

Telefona bakarim sonra kalkip elimi yuzumu yikarim.sonra da cay koyup kocami sesleri :hugs:

Sabah kalkdığımda yaptığım iş önce yüzümü yıkayıp sonra saçlarımı yıkayıp fön çekmektir.