Saç dökülmesini engellemek için ne yapıyorsunuz?

Saçlarınız çok dökülüyor mu? Buna engel olmak için herhangi bir şey kullanıyor musunuz?

Bu genetik bir durumdur. Ne kadar önlem alırsanız alın o saçlar dökülecek. bu dur durak bilmeyen bir problemdir. İlerde anca saç ekimi sağlanarak giderilebilir o kadar.

Şampuanların çoğu saç dökülmesine neden oluyor.Ben ısırgan otlu şampuan kullanıyorum.Çok iyi geliyor.Memnunum.Tavsiye de ederim.

Mevsim geçişlerinde çok dökülüyor.Yılların bilgi ve birikimiyle kendi yaptığım losyonu kullanıyorum ve olumlu sonuç alıyorum

Hiçbir şey kullanmıyorum dökülüyor. Bugüne kadar şu krem saçlarımın dökülmesini durdurdu diye bir şey de duymadım bu tıpkı cilt lekelerini kremle açmak gibi saçma. Yoksa insanlar niye saç ektirsin.

burada kuaför kendine göre bir karışım yapmış kullananlar çok memnun herkes onu kullanıyor

Saç dökülmesi. saç dökülmesini Bence bir çok nedeni olabilir, Örneğin yediğimiz besinlerlerle ilgili olabilir, ya da kullandığınız şampuan, bakım kremleri, stres ve bunun gibi unsurlar, Benim de Saçlarım çok dökülmeye başlamıştı şampuanımı değiştirince saç dökülmesinden kurtuldum.

Saç dökülmesi stresten ve saçları uzun süre yıkamamak, kullandığımız şampuanlardan ve genetik olan bir durumdur.

Saç dökülmesi değiştirdiniz şampuandan veya şampuanı kalitesinden ve ya bazen Stresten de olabiliyor . Benim saçlarım biraz çok fazla dökülüyordu. Elidor’un dökülen saçlar için olan Şampuan mı kullandım şu an hiç dökülmüyor . Ya bana o iyi geldi Siz de isterseniz kullanabilirsiniz.

Olmayan şey dökülmez.

Saç bakım ürünleri var onları kullanıyorum güzel sonuç veriyor.

Arkadaşlar size bu konuda yardımcı olucağıma inandığım bir şey söylemek istiyorum. Benim saçlarım çok fazla dökülüyordu. Doktora gittiğim zaman kan değerlerimin düşük olduğu için saç dökülmesi sorunu yaşadığımı söyledi. Bana bir ilaç verdi. Bir karışım hemen kesti. Arkadaşlar o karışım büyük ihtimalle her doktor veriyor ama en önemlisi hakiki zeytin yağı. Saçınıza hem parlaklık veriyor. Hemde saç köklerini besliyor. Bunun yanı sıra benim kafamda boşalmalar meydana gelmişti. Bunun içinde en iyi çözüm sarımsak oldu. İster sağ yutun ister kür olarak saçınıza sürün. Faydasını görüceksiniz.

@Arden18#77716 Çoğunlukla stresten kaynaklanıyor.

Saç dökülmesinin çeşitli nedenleri vardır. bence en büyük neden strestrir.Yani stresten kaynaklı sac dökülür.

Saç dökülmesinin % 50’ sinin genetik olduğunu diğer kalanın ise çevre faktörlerin etkisinden dolayı döküldüğünü düşünüyorum. Saç dökülmesine ilaçların çok etkisi olmuyor maalesef.

Herkeste olan bişey ama en çok farklı şampuan kullanan kişilerde meydana gelir

Saçlarım çok dökülüyor Onun için hiçbir şey kullanamıyorum. Çünkü ne kullandıysam hepsi boş Ama kimine göre saçına haşlanmış pilav suyu iyi geliyor. ısırgan suyu yada dövülmüş sarmısak saçlarına sürerek biraz bekletip masaj yaparak yıkayın saç dökülmesine iyi geliyor. sarımsağı Saçımda denemedim ama denemek İstersen bir dene.

babamında saçları dökülüyor o herşeyi kullandı a dan z bir sürü para harcadı ama nafile hiç bir işe yaramadı şimdi bıraktı öyle dökülüyor iyice kel oldu.

Saçlarım şu an için dökülmüyor. Bir ara fazlasıyla dökülüyordu. Saç dökülmelerini önlemek için önce sebebini bilmek gerekir. Bir uzmana görünmekte fayda vardır. Çünkü bu durum kalıtsal da olabilir, bazı hastalıkların habercisi de olabilir.

Arkdaşlar bir sağlık çalışanı olarak saç dökülmesi ve saç çıkartma tavsiyesini size veriyorum eczanelerde bulabileceğiniz minoxodil %2 (bayanlar için),minoxodil %5 (erkekler için) ÖNCELİKLE DOKTORUNUZA DANIŞIP ONAY ALARAK içindeki kullanma kulavuzuna göre düzenli sabah akşam kullanıp 1-2 ay da yanıt alabilirsiniz.