Saç modeli sınır uygulaması

Kuzey Kore’de kadın ve erkeklerde saç modeli uygulaması yasağı varmış. Bizim ülkede böyle bir şey olsa hangi saç modelini seçerdin? :grinning:

Ben abartılı modellere karşıyım .Sadelikten yanayım.Ben dümdüz ve uzun isterdim.Ancak insanların özgürlüklerinin bu şekilde kısıtlanması bana hoş gelmedi.Neden böyle bir şeye gerek duymuşlar acaba ?

Ay çok şükür iyi ki yok. Düz ne çok uzun ne de çok kısa olan bir saç modeli tercih ederdim.

Herkes özgür olarak tercihen saç modeli yapar. Ama bizim ülkemizde, saç stili, rengi ve şekli bazen abartılıyor. bunun yüzünden bizdede yasak gelsemi derseler evet derdim.
Çünkü özenti çoktur.

Kesinlikle şu Apachi denilen tiplerin saçlarını kestirirdim. Tepede uzun saç bırakıp yanları kazıyorlar ya işte onu. Birde gözlerine giriyor el atıp çekmiyorlar deli oluyorum onlara. Daha çok bir şey yazarsam birilerini kızdırabilirim. O nedenle bu kadar yazıyorum.

bilmiyorum fakat benim sacim zaten gri boyali :smiley: asker vs durumlara hic bi zaman sicak bakmamisimdir :smiley:

Kuzey Kore’de uygulanan bir sınırdır. Diktatör başkan Kim Yong tarafından saç modelleri verilir ve o modellerin dışına çıkılamaz. Çok değişik bir başkan olan bu başkan yaşayan insanların hayatına müdahale eden bir kişiliğe sahiptir.

Artık herkes amerikan saç modeline dönerdi herhalde. Bir zamanların popüler akımlarından biriydi sonuçta :smiley:

Vallahi en güzeli. Belli başlı orta yol modelleri olurdu en azından. Bazıları göz zevkimi bozuyor.

Bence sade saç modeli daha güzel bir ben orda olsaydım sade seçerdim

Kadınlarda saç modelleri değil ama renkleri biraz mide bulandırıcı olabiliyor. Erkeklerde ama 10 cm saçı boyu uzasın diye elektirk çarmış gibi yukarı dikenler var bunlara bence önlem alınmalı

Böyle bir uygulama olacağını düşünmüyorum. Olsa bile bunu bu ülke’nin insalar’ı kabul etmezler.

keşke burayada oyke bir uygulama gelse. Sac yapacaz die artik

hic duymadim cok ilginc gercekten. biraz gosterisli ve kullanimi rahat model secerdim

Çok mantıklı güzelmiş, klasik bir model seçerdim sıkılmamak için