Sadece erkeklerin yapabileceği meslekler hangileridir?

Sadece erkeklerin yapabileceği meslekler hangileridir?

şu an için erkeklerin yapabileceği meslekler uzman cavuş, pilot , askerlik alanındaki her kademe ve rütbe, dizayn ve kapak işleri, araç bakım ve onarım, sanayi bölgesinde çalışma, kazı çalışmaları yapan arkeologlar(okuyan kadınlar var ama iş olarak erkekler önde ve genel olarak erkekler kazı çalışmalarına katılır). Türkiye 'de profesyonel futbolcular (başka ülkelerde kadınlar da oynuyor). Daha birçok meslek grubu vardır ama şimdilik sadece bunlar var.

Güç gerektiren meslekler inşaat işçisi gibi zor ve zahmetli isler tabi kadınlarda yapıyor ama çok nadir

İmamlık olduğunu düşünüyorum. Şuana kadar kadın imam görmedim.

Kesinlikle imamlıktır çünkü dinimizde bir bayan imam olamaz onun dışında her mesleği kadın da yapabilir .

Sadece erkeklerin yapabileceği veya sadece kadınların yapabileceği meslekler diye Aslında ayırmamamız gerekmektedir o yüzden erkekler bence inşaat işlerini yapabilirler çünkü kadınlar kesinlikle inşaat işlerine giremezler diye düşünüyorum zaten kadıların kas gücüyle erkeklerin kas gücü birbirinden çok farklıdır. Erkeklerin kas gücü kadınların kas gücüne göre daha fazladır bu yüzden erkeklerin kas gücüne inanıyorum.