Sahte avukat 210 bin TL dolandırdı

Kıbrıs’ta hapiste olan eşini çıkarmak İçin bir avukata giden kadın eşini çıkarmak İçin 210 bin TL dolandırıldı. Güvendiği avukat ve tüm hukuk bürosu dolandırıcı çıktı. Kadın gerçek avukat sanarak tüm parasını mahkeme masrafları İçin dolandırıcıya verdi.
bu sahte avukata da kayınvalidesi yönlendirmiş.
meğerse kadının kayınvalidesi de dolandırıcı çetesi komisyon usülü çalışıyormuş.
zaten eşi de bunların sahte dosyası yüzünden suçsuz yere içeri girmiş. Sahte avukat gözaltına alındı.

Bunlar ailcek sahtekarlar desene aile boyu . Yazık gerçekten bu kadarına da gerçekten sadece pes diyebiliyorum .
Pes yani.

Hiç insan 210 bin dolar vereceği bir avukatın sicilini araştırmaz mı başarılarına bakmaz mı ? yani bu kadar saf olunur

Şok oldum şu an nasıl bir zincirleme dolandırıcı çetesi bu.Umarım en ağır cezayı alırlar.

Şok oldum şu an nasıl bir zincirleme dolandırıcı çetesi bu.Umarım en ağır cezayı alırlar.

bu ne lan herkes bir şey yapıyo bu nasıl aile? aw böyle annem olacak reddederim onu. kayınvalideye bak kendi gelininden başlamış dolandırmaya. yazıklar olsun yani. kendi evladının kazandığı parayı elin adamlarına yediriyosun bu nasıl bir şeref yoksunluğudur?

Haberlere çıktı artık insanlar her türlü sahte diploma yapıyormuş ve bunları kullanıyorlar ve ayırt etme özelliği o kadar az ki bunun önüne geçilmesi gerek cidden saçma insanalar o belge için yıllarca okul okuyor

Adaletin de sahtesi olmaz artık insanlar kime güvensin bu saatten sonra.

Son zamanlarda dolandırma olayları ne çok arttı. Hiç mi baroyu arayıp sormamış avukatı, numarasıyla aratmamış? Artık bu tip şeylerde baroyu, sağlık bakanlığını, emniyet amirliğini arayarak kişilerin gerçek olup olmadıklarını sormak olacak ilk işim.

İnsanlar artık birşey yapmaya korkuyor dolandırılırım diye artık daha sıkı önlemler alınsın

Giden parayamı yanarsın hapis de yatmaya devam etmeyemi yatarsın. Yazık olmuş.

Annesi bile oğluna böyle yapıyorsa onlar kime güvenecek. Gerçekten artık devir çok kötü. Hani hep yaşı büyük insanlar söylediğinde ‘üff’ falan deriz ya ama haklılar.

Ne kadar karmaşık bir durum,yardım etmesi için güvendiği ve parasını verdiği avukat.Gerçek avukat çıkmıyor ve dolandırıyor.Üstüne üstlük,kocası için uğraşan kadının anneside bu çetenin üyesi.Haberdeki tek iyi olan,kadının eşinin suçsuz yere hapise girdiğinin ortaya çıkması olmuş.

Kötü bir kayınvalide, gerçekten bir insan evladını kurtarmaya çalışan birini nasıl dolandırır aklım almıyor. Allah bunları ve bunun gibileri ıslah etsin. Çok kötü ve içler acısı bir durum. Allah korusun. Allah bizlerden uzak tutsun.

Olaya bak gerçekten şaka gibi avukat sahte adam haksız yere hapse atılmış kaynanası dolandırıcılarla iş birliği yapılıyor. Bu olay nasıl çözülür gerçekten hiç bilmiyorum.

Şimdi bunları normal hukuk kurallarına göre mi yargılayacaksın yoksa insanın vicdanına göre mi acaba, artık söylenecek söz yok.

Kızı sayılır o kadın kızına bunu nasıl yapmış ya. Yazık gerçekten eşini çıkarmak için dolandıeılmış. Neyse ki yakalanmışlar.

Bu hikayeden kesin bir film çıkar. Dedim film senaryosu mu okuyorum bu nasıl bir dolandırıcılık hikayesi! Pes artık yani daha da birşey diyemiyorum.