Sahte kimlikle yakalandı.

image">image

Balıkesir-Edremit'te hapis cezasına çarptırılmış olan FETÖ terör örgütü üyesi şahıs, akrabasının adına düzenlemiş olduğu sahte kimlikle yakalandı.

Bu gün yakalanmazsa yarın yakalanır. Türkiye Cumhuriyetinin adaletinden kaçamazlar.

Yakalanmasına sevindim. Adaletten kimse kaçamaz neyse cezası kaçmak yerine çekmeli. Darısı diger firar edenlerin başına.

Yakalanması iyi olmuş. Polisimizin gözünden bir şey kaçmaz bunu bilmiyorlar mı? Hakettiği cezayı versinler bu vatan hainine.

Adaletten nereye kadar kaçabilirsin ki illa yakalanacaksın istedigin yere git. Iyi olmuş.

Her türlü yolu buluyorlar kaçabilmek için pes artık .

Allah böyle insanlardan uzak tutsun. Hepsinin yaklanması ümidiyle. Darısı diğerlerinin başına.

Güzel olmuş bacım nereye kadar kaçabilecektin illaki bunu bilen kişiler olacak devletimizin ellerine sağlık

yani ne kadar şerefsiz nankör insanlar var. hala bunlarla aynı havayı solumak bile iğrenç. iyi ki yakalanmış.

Yavaş yavaş da olsa neslinizi tüketeceğiz. FETÖ PKK/PDY diye bir şey kalmayacak. Bir gün hepinizin nefesini askerlerimiz kesecektir. Allah Türk’ü Korusun.

Yakalanmadı iyi olmuş. Ama ben böyle bir suçtan içeri atılsaydım dışarı çıkmaya yüzüm olmazdı. Hala çıkıp sahtecilik yapıp dolaşmaya yüz buluyorlar.

Hadi devletten kaçtın, Allah dan nasıl kaçacaksın. Yakalanması güzel olmuş. Bunların normalde oksijen almaması lazım.

bu insanlarda her türlü hukuksuzluk var insanları kandırmak için yapılan bu tür şeylerde sonuçta yakalanmak imkansız