Sahurda çay içmek susuzluğu etkiler mi?

Sahurda demli çay içmek gündüz susuzluğu nasıl etkiler arkadaşlar

Sahurda ne kadar sıvı alırsan al gündüz susuyacaksın . Demli çay içmek susatmayabilir ama şekersiz içince tabi .

etkilemez susulugu cok fazla sonuçta sivi tüketimi. Ama saglimiza zararli.

Bence olumlu etkiler harareti alir insan gün içinde rahat eder

susuzluğu artırır diyenler var. Ama millet olarak alışmışız çaysoz yapamıyoruz. Erkekler de özellikle duble demli içiyor mutlaka erkisi vardır

Sahurda içeceğim tek içecek sudur. Dem insanı susatır. O yüzden sahurda mümkün olduğunca çok su için

bence çok susatır çünkü demli olmasın dan dolayı

annem hep çay içersen susamazsın diyor belki de psikolojik bir destek te olabilir ama işe yarıyor

Sahurda çay içerim bol bol ama demli değil açık içerim nedense demli çay mideme dokunuyor ezan okunmadan önce bol bol su içtiğim için ertesi gün susamam.

sahur da oldukça açık çay tüketilmelidir çünkü demli çay midemizi yakar özelikle geceleri bu yüzden rahatsız oluruz

Çayın diüretik etkisi vardır,çok demli içerseniz,su kaybına yol açıp gün içerisinde sizi susatacaktır.

Çok demli olursa susarsınız yaw ramazandayız herkes oruçlu böyle sorular neden soruyorsunuz :smiley:

Oruç tuttuğum zamanlar sahurda çay tüketiyorum. Tuketmedigim zamanlarda oluyor tabi ama aynı derece su istiyor canım iftara kadar o yüzden ben pek alakalı olduğunu düşünmüyorum.

sahrda demli çay içmek bence tüm gün susuzlugunuzu azaltacağını düşünüyorum herkese de tavsiye ederim

Çay harareti alır derler.Fakat gece susattıracak şeyler yemezsen iyi olur.