Sahurda yemek yeyip yatmak kilo almanıza sebep oluyor mu?

Sahurda yemek yeyip yatmak, kilo almaya sebep olur mu ?

Sahurda yemek yiyorsun ama akşama kadar tek lokma yemiyorsun kilo aldırmaz bence.

Hayır bence hiç alakası yok sahurla felan sadece metabolizman ile alakalı

Sahurda yemek yiyip yatmak kilo aldırmaz. Aslında daha çok kilo verdiriyor. Ramazan ayında insanlara.

hafif şeyler tüketerek kiloya neden olacağını düşünmüyorum

İlla yemek şart değil ekmek de yeseniz kilo yapıyor

insanin metabolizma si ile ilgili diye düşünüyorum

Evet sebep olur. O yüzden hemen yatmıyordum yemekten sonra . Fakat çalışanlar için zor oluyor mecbur yatıyorlar.

oluyor kesinlikle fazla aşırı yemek yine de tuketılmemelı ıftarda

hayır kilo yaptığını düşünmüyorum çünkü insan vücudu en çok saat 1 ve 2 gibi kendini yeniliyor. zaten o saatten sonra birşey yemediğimiz için kilo yaptığını düşünmüyorum

Tabi ki. Gece yenen yiyecekler yavaşlayan metabolizma yüzünden birikime geçer.

dusuncenıze saygı duyarım ama ramazan ayı genellikle kilo yapar diye düşünüyorum ben he tabı bu yeme alışkanlıklarına göre değişebiliyor sizin dediğiniz doğru bir bakımda

Normal yemek,hamur işi türü şeyler yediğimiz zaman bir nevi evet kilo almamıza sebep olur,ama hafif şeyler yediğimiz zaman olmaz diye düşünüyorum.

Ne alaka? Sahurda yediğiniz niye kilo yapsın ki? Zaten sahurda yediklerinizi iftara kadar yakıyorsunuz

Kilo aldırmaz çünkü gün içinde ev işi için hep koşturursan onları eritirsin.

t Evet yemekten sonra uyursan kilo alırsın.

Evet o yüzden direk uyumaman gerekiyor ve ekmek yağlı şeylerden uzak dur

Sahurda yemek yiyip yatmak kilo aldırmaz zaten yeme ihtiyacı olmasa sahur sağlığa zararlı bir şey olsaydı sünnet olmazdı peygamber efendimizin yaptığı hiç bir t şey sağlığa aykırı olamaz çünkü o insanlığa kılavuz olarak gönderilmiştir

Sahurda yemek yemek kilo yapıyor . Yediğimiz

herşey yağ olarak dönüyor bize

gündüz zaten gün boyu aç ve susuz duruyorum ki kaldı ki kilo alayım. Hatta kilo verdim bile.