Sanatçıların evlilikleri neden kısa sürer?

Sanatçılardan bazıları evlendikten kısa bir süre sonra boşanıyorlar. Sizce neden?

Çoğu gündemden düşmemek için reklam evliliği yapıyorlar. Anlaşamayınca da ayrılıyorlar.

önceden birbirlerini iyi tanımasalar sonradan anlaşmazlık olur

Ya onlarınki bambaşka bir dünya. Sanatçının evliliği ve Anadolu insanın evliliği bir olmaz. Sanatçılar şımarık çocuk gibidir.Evliliğin onlar için değeri yoktur. Onlar kendi kalbini geniş tutar o kalpte herkese yer vardır. Bunun en temel sebebi insanın para yüzünden sapıtmış olmasıdır.

Şan ve şöhretin verdiği özgüven sebebiyle kısa sürüyor.

Çünkü çoğu formalite icabı evleniyor. Gündemde kalabilmek için böyle çirkin işlere bulaşıyorlar. Ayrılırkende anlaşarak ayrıldık diyorlar.

Bana kalırsa yaşadıkları ilişki canım cicim ilişkisi, en ufak bir tartışmada ilişki bitiriyorlar.Çünkü gerçek aşk yok.

Sevdikleri için evlenmiyorlar çünkü tek amaçları gündeme girmek.

birbirlerini iyi tanımamışlardır daha fazla gündemde kalmak için evlilik yaparlarsa kısa sürer

Kıskaçlık yüzünden. Dizi oyuncuları da ayni şekilde öyle

El-alem ne der gibi dertleri yok,aileyi korumak umurlarinda deyil.keyiflerince yasarlar.

Ben iki sebebe bağlıyorum. ilki duyguları uçta yaşadıkları için en ufak sıkıntı da tartışmaya girebiliyorlar. İkincisi ise maddi ve manevi özgürlük sahibi oldukları için toplum baskısına maruz kalmıyorlar

Kendi reklamlarını yapıyorlar. En basitçe… Zaten kendilerini satmışlar.

Paraları olduğu için farklı eşler istiyorlar sanırım ondan.

benim düşüncem bunların hepsi prim için gündemde kalmak için yapılan uygulamalar.

Bana gore onlarin evlilikleri sahte çunku çocuklari oluyor ve bosaniyorlar bazilari kar icin yapiyor nafaka parasi almak icin bazilari da evlendikten sonra anlasamiyorlar.

Sırf magazin haberlerinde yer edebilmek adına,evleniyorlar bence sebebi bu olabilir.

Hepsi için demiyorum ama gündemde kalmak için olabilir zira unutulup gidebilir.

Hayatları aynı olduğu için. Ben zıt şeylerin birbirini çektiği düşüncesindeyim. Kendi hayatını karşı taraftan da izlemek bence sıkıcı oluyordur.

bence ünlüler dış güzelliğe ya da para için birlikte oluyorlar