Şantajla Fuhuş Yaptırdılar...

Karaman İl emniyet müdürlüğü şantajla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen 41 kişiden 11’ini tutukladı. 550 polisle büyük bir operasyon yürüten emniyet birimleri 36 ayrı adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Ayrıca uyuşturucu madde ticaretini de yapan kişiler iddialara göre kadınları uyuşturucuya alıştırıp ardından görüntülerini çekip şantaj yapıldığı öne sürülmüş. Olayla ilgili kapsam genişletildi soruşturma devam ediyor.

Böyle yaparak toplumu bozuyorlar,insanları birşeylere mecbur bırakıyorlar. Bu şekilde kaç kişi istediği hayatı yaşamak yerine mecbur kaldığı hayatı yaşıyor. Umarım bunları yapanlar bir ömür sürünürler.

Bu gibi çeteler yüzünden insanların yaşam hakları elinden alınıp istemedikleri hayat içerisine sokuluyorlar.Bunların artık caydırıcılığı olmayan cezalar olmadan içerden çıkmamaları gerekiyor.

Karaman’ın koyunu sonra çıkarmış oyunu…

yazık o kadınlara. Bir de iç Anadolu erkeği namustan racon keser!

Böyle büyük bir olayda sadece 11 kişi mi tutuklanmış? Acaba tutuklamalar hala devam ediyor mu?

Çok yazık,uyuşturucuya alıştırıp fuhuş yapmaya zorlamak.Gencecik kızlarımızın hayatlarını,hayallerini ellerinden almışlar.Emniyetimizin yaptığı, büyük operasyon sayesinde kurtulabilmişler.Umuyorum en azından bundan sonraki hayatları istedikleri gibi olur.İddialar gerçekse,hayatlarını altüst ettikleri insanların çektikleri üzüntüleri çeksinler…Devam eden soruşturma sonuçunda iddialar gerçek mi,cezaları ne olucak belli olur.

İnsanların uyanık ve dikkatli olması gerekiyor. Böyle çeteler yüzünden bir sürü insanın hayatı bitti.

böyle insanları ibretlik olrk sallandıracaksın bir insan kendi rızası olmadan nasıl böyle birşey yaptırrısınız kınıyorum

Böylelerinin kökünün kuruması için iğdam gerekli diye düşünüyorum görünüşte kötü birşey olarak görünen iğdam aslında caydırmak için kullanıldığından dolayı insanların bu olaya kalkışmasını büyük oranda önler. Bide fuhşa teşvik rden yalnızca erkekler değildir bazı kadınlar zararı onlara dokunduktan sonra suçu erkeğe atmaya başlarlar halbuki fuhuş iki tarsflı bişey iğdam gelirse sorun büyük oranda çözülür tabi iğdamı da Allah rızası için yapmak lazım yapan kişi bu işi mutlulukla değilde görev olarak yapması lazım diye düşünüyorum….

İnsanlar gerçekten artık vicdansız, merhametsiz bir hale gelmiş. Umarım en kısa zamanda yakalanıp gereken cezaları alırlar.

bu kadar polisin işi gücü bu kansızları bulmak mı? nedensizce gereksiz buldum. mesela bu uyuşturucuları yaydılar mı bulması aşırı zorlaşıyor. ihbar edilmezse hiçbir eve girme yetileri bulunmuyor. fakat bu uyuşturucunun geçirildiği noktalarda bu kadar polis görevlendirilse iş daha kolay olur. bu tabi oturduğum yerden düşündüğüm şeyler saçmadır vs. bana göre böyle. fakat onlar böyle yapıyorsa vardır bildikleri. Allah işlerinde kolaylık getirsin. bu uyuşturucu da kökünden bitsin bu nedir.

Nasıl bir toplum olduk nereye gidiyoruz böyle, bu işlere kim dur diyecek ne yapmalıyız da artık böyle şeyler olmamalı bu ülkede.

İnsanlığın sonu nereye gidiyor gerçekten merak konusu.
Bu insanlar hiç sonlarını düşünmüyor mu acaba.
Yazık gerçekten çok yazık. v

Bu tür olaylar çok sıklaştı. İnsanları bir şeylere zorlayanlar ağır bir şekilde cezalandırılmalı.

YA NASIL BİR İNSAN DIŞI HAREKET YA kendını bu sekılde mı avutuyor pıslık ya ınsanlıktan cıkmıslar artık

Yüksek derecede ceza almaları gerekiyor.Ama yarın bir gün serbest kaldılar diye haber çıkarsa hiç şaşırmam.

Böyle çeteler yüzünden insanlar korkar oldu Dünya çok beter bir hal aldı yazık gerçekten çok yazık.