Sararan beyaz çamaşırlar nasıl beyazlatılır?

Sararan beyaz çamaşırlar nasıl beyazlatılır?

Bunun için kullandığınız bir yöntem var mı ?

Çamaşır suyuyla yıkarım beyazlar. Yine beyazlamasa çamaşır makinesine atarım.

Valla ben her beyaz çamaşır yıkayacağım zaman içine 1 kaç damla çamaşır suyu koyuyorum ise yarıyor.

Bir leğen içine biraz ılık su koyun ve birazda ace dökün sarı çamaşırı da içine bırakın. Bir gün kadar kaldıktan sonra iyice yıkayın farkı görün

Yıkama suyunun içerisine bir miktar çamaşır suyu koyunca güzel beyazlar.

Klasik çamaşır suyuyla yıkarım sakıncalı ama başka türlü çıkmıyor eskiden annelerimız sabunla kaynatırlarmış

Çamaşır suyu yardımıyla öz rengine ulaşmasada faydası olur.

Çamaşir suyu ile makineye atar gereken beyazlik çıkar ortaya

Bence hiç uğraşmamak lazım ,eğer kıyafet sarardıysa toz bezi olur bizim evde.

Ben bir keresinde arap sabunu kullanmıştım ve cok ise yaradığını gördüm diger temizlik malzemeleri bekledigim beyazlığı karsilamamisti.

ilk once beyaz çamaşırlar la yıkayın ondan sonra eger oda etkili olmazsa çamaşır suyuna bastırın.sodalı suda da bekletebilir siniz.:relaxed::blush::relaxed:

Çamaşır makinesinin ön yıkama gözüne çamaşır suyu koyup suyu aldığında makineyi 2 3 saat durdurup çamaşırları içinde bekletip öyle yıkıyorum. Daha beyaz oluyorlar.

hic uğraşmam canim hemen yer bezi yaparim yenisini alırım eger sen yer bezi yapmak istemiyorsan makinenin deterjan gözüne az çamaşır suyu damlat

@Oznur1426#218050 çamaşır suyu en etkili yöntem.

Çamaşır suyu ile yıkayın olmadı çitileyin geçecektir.

Çamaşır suyu kullanırım onun dışında vinish var onuda tavsiye ederim oda guzel

toz deterjan gözüne mi nereye

klorak dök sonra tuz ruhu Azda bı dene bakalım

Aslında çamaşır suyunu kullanmayı pek tercih etmesemde bu gibi durumlarda çamaşır suyuyla yıkarım.

Deterjan gözüne bir miktar çamaşır suyu koymak ve yüksek sıcaklıkta yıkanırsa bembeyaz olur.