Şehir Eşkıyası Tıp Merkezini Bastı!

Sebebi bilinmeyen olayda akşam saatlerinde şehir eşkiyası tıp merkezini bastı. Erkek hemşireye hakaret etti, tokatladı, kafa attı.

DOKTORA DAHA ÖNCE DE BIÇAK ÇEKMİŞ !

">

Adamı ne hale getirmiş pes doğrusu. Bir an önce yakalanıp gerekli işlem yapılmalı hakkında.

Gözaltına alınıp serbest bırakıldıkları sürece eşkiyalık yapmaya devam edeceklerdir. Sağlıkçılarımızın işi zaten zor bir de bunlarla uğraşıyorlar.

Böyle insanları içeri atıp beslemek yerine devlet en ağır işi yaptırıcak en azından faydası olur.

Meclise bu konuyla alakalı bir önerge getirilmeli neden bu kadar şiddet arttı kadına erkeğe hayvana canlıya neden ve neden bu kanunlar yetersiz

Bu dönemde hele sağlık çalışanlarına yapılan bu saldırılara gereken ceza verildin.Böyle magandalar elini kolunu sallayarak bir daha gezmesin.

Sağlık çalışanına şiddet bazı insanlarda alışkanlık haline gelmiş galiba. Ülkemiz her konuda zor durumda. Acil bir şeyler yapılmalı.

Ceza sistemi düzelmedikçe bu tarz haberleride görmeye devam ederiz yakalandıktan sonra şartlı tahliye ile salıyorlar zaten

Şu sağlık çalışanlarına yapılanlar kadar sinirimi bozuyor ki. Daha caydırıcı cezalar verilmeli. adamlar işlerinden olmamak için hiç bir şey söylemiyorlar bile.

Geçmisde’de sorun yaşadiklarina gore Kişisel bi sorun var belli ki. Ilk yaşanılan olayda gerekli cezayı alsaydi ikincisini yapmaya cesaret edemezdi. Umarım bu sefer hak ettiği cezayı alır.

Yazık gerçekten nereye gidiyor bizim insanlarımız neden bunu yaparsın ki adamın suçu ne cidden umarım bir daha olmaz.

Doktoru ne hale getirmiş , yazık günah gerçekten . Yapan kişi hak ettiği cezayı almalı .

Öncelikle bu tür konuların tekrar edilmemesi için hastanelerde güvenlik alınmalı elini kolunu sallayan mafyacılık yapıp önüne geleni tartaklamasın.

Yasık cidden üsüldüm doktora dengesiz bir adam saldırmış belliki sebebi iyice soruşturularak cezası en yakın zamanda verilmeli diye düşünüyorum ben.

Sağlık sektörü ve özellikle de sağlık çalışanları çok zor bir dönemden geçiyor, yetmezmiş gibi bir de bu şehir eşkıyalarıyla uğraşıyorlar. Gerçekten nasıl bi toplumuz aklım almıyor.

Bunu yapınca delikanlı oldu sanki.
Sağlık çalışanlarına kendini savunma hakkı verilmeli.
Baksana adamı ne hale getirmiş.
Sağlık çalışanı kendini savunabilse bunlar olmazdı ama işini kaybetmemek için savunamıyor.
Türkiye’de sağlık çalışanı olmak pişmanlıktır.

bunlara acımayacaksın polis merkezine çektiğinde vereceksin odunu çünkü yaptıkları yanına kalıyor tutuklanıyorlar sonra serbest bırakılıyorlar odunu verekceksin onun tadını alacak ondan sonra kimseye dokunamaz

Memleket tımarhaneye döndü, akıl sağlığı olan insanlar bu durumda en büyük sorunu yaşıyor, delilerle uğraşıyor başka birşey değil.

Bir başka cahilin yaptığı rezilliğe tanık oluyoruz. Kimse kimseye zarar veremez. Bunu anlamak niye bu kadar zor. Böyle cahiller yüzünden insanlar yaptıkları meslekten soğuyor.