Şehit Mezarlarına Zarar Veren Zanlılar Yakalandı.

">
Adana’da şehitlerimizinde kabirlerinin bulunduğu mezarlığa zarar veren hainler yakalandı.

Teröristlerden hiç bir farkları yok. O şekilde yargılanmaları gerekli. Şehir mezarlığını talan etmek ne demek !

İnşallah hak ettikleri cezaları alırlar eninde sonunda yakalanırlardı zaten akıl almıyor insan bunu niye yapar durduk yere .

bizim dinimizde de ahlakımızda da kültürümüzde de böle bişey yok noluyor bu insanlara neyin öfkesi bu. Hadi diriye yok onu biliyoruz da ölüye de mi saygıları yok

En ağır şekilde cezalandırılmalılar ! insanların kaybettiği değerlere karşı bu ne saygısızlık.

Yazıklar olsun bu insanlara. El atmadıkları bir burası kalmıştı. Hak ettikleri cezalarını alsınlar.

Artık hayatta olmayan bir insandan geriye kalan, onu anımsatan bir şeye zarar vermek dünyanın en aşağılık hareketidir. Bir de üstüne şehit mezarına yapmışlar. Umarım gereği yapılır bu insanlara.

İyi olmuş bu hainlerle hak ettikleri cezayı verirler inşallah . Allah’ından bulsunlar.

Bu vatan düşmanlarının ibret olması için en ağır şekilde cezalandırılması gerekiyor. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bu teröristleri.

Yazıklar olsun gerçekten. Teröristlerden ne farkınız var şimdi. Yakalanmışlar bari. Üzüldüm böyle bir habere.

Ne istediniz şehitlerimizin mezarlarından hiç anlam veremedim ve çok üzüldüm.İnşallah hakkettiğiniz cezaları alırsınız.Zanlıların yakalanması sevindiren tek haber.

İyi olmuş umarım hak ettiklerinden de daha fazla ceza alırlar.

Ne zorları var da mezarlara zarar veriyorlar ki ? Ne kadar saçma sapan hareketler , Allah ıslah etsin

Allah ıslah etsin ya. Şehit mezarlarından ne istiyorsunuz. O aileler nasıl üzülmüştür şimdi.

Düşüncesiz insanlardan kurtulmak ümidiyle. Zarar verecek başka bir şey bulamamışlar herhalde.

En ağır cezalar verilmeli bu vatan uğruna canlarını veren kahramanların cenazelerine zarar verenlerin yanına kar kalmamalı

Şeref yoksunu insanların dışarda gezmesi hiç iyi bir durum olmazdı zaten yakalanmalarından başka hiçbir yana şansları yoktu şehitlerimizi mezarlarında bile rahat bırakmıyorlar yazık cidden.

Yazıklar olsun gerçekten , ölüye de mi saygınız yok .

çok şükür. nefret ediyorum böyle cahil insanlardan. neden yani amacınız nedir? bu devrin gençleri de çok dğeişik.

Bu habere çok sevindim . Bu vatan için canını vermiş insanların ne demek mezarlarına dahi saygısızlık. Cezalarını çeksinler.