Semt pazarlarından kıyafet alışverişi yapar mısınız,sizce kaliteli ürünler bulunuyor mu?

Semt pazarlarından kıyafet alışverişi yapar mısınız,sizce kaliteli ürünler bulunuyor mu?

Genellikle semt pazarlarına getirilip satılan ürünler, popüler firmaların defolu veya artık sergilenmeyen ürünleri olmakla birlikte birçok markanın taklit ürünleri de bulunmaktadır. Yerine göre kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

Bazen yapıyorum. Ama çok kaliteli ürünler bulunduğunu söyleyemem. Sadece fiyatları biraz daha uygun.

Semt pazarlarında evet alışveriş yaparım.Kalitesi yerinden yerine de değişiyor.Bir dükkan kaliteli bir dükkan kalitesiz satabiliyor.Zaten büyük markalara değil de küçük esnafa kazandırma yolundayım ben de düşüncelerim bu şekildedir.

Param olmadığı dönemler de evet yapıyorum. Bazen ucuz ve güzel şeyler bulunabiliyor.

Geçen gün pazara gittim ve cok guzel kıyafetler vardı.Hem fiyat olarak daha uygun hem de mağazadaki ürünlerle benzer modeller vardı.Bir kaç parca bir sey aldım ve yıkadım cekme sarkma olmadı .Belki yine gittğimde alabilirim.

Özellikle bizim şehirde her hafta cuma günü kurulan ulus pazarında çok güzel kıyafetler hatta ayakkabılar bile uygun fiyata ve kaliteli bulma şansım olabiliyor.Artık zaten mağaza ve pazarların bir farkı kalmadı hatta pazarlar daha kaliteye geçmeye bile başladı diyebilirim.

Severim semt pazarlarından alışveriş yapmayı. Gayet şık ve kullanışlı parçalara rastlamak mümkün.

Sonuçta pazar ama güzel ürünler var çoğu mağazada 2 katına olan bir kıyafet pazarda aynısı yarı fiyatına bulunabiliyor pazar deyip geçmemek gerekiyor güzel ürünler her zaman geliyor.

daha uygun fiyatlı ürünler bulunduğu için evet alışveriş yaparım ama kalite açısından mağazalara göre biraz kalitesi düşük olduğundan çok eşya satın almak yanlıştır ama bütçesi düşük olan insanlar için iyi olabilir çünkü birçok ürün vardır ve Uygun fiyatıdır semt pazarları artık her mahallede bulunmaktadır haftada bir gün açılmaktadır

Asla semt pazarından alış-veriş yapmam.Ortamı bile beni rahatsız eder.5-10 TL kar edeceğim diye pazar ortamının basıklığına katlanamam.Ayrıca pazarda kaliteli ürün bulmak da bayağı zordur.

birazararsanız kaliteli ürünleri bulabilirsiniz "

Fiyat kalite oranı iyi ürünler bulabilirsem alıyorum,5 TL ye de tişört var ama alıp giyilmez çok kötü,ama ben eşofman altı şort gibi ürünler satan bir pazarcıdan alışveriş yapıyorum,birebir çakma ürünler yapıyor ama kaliteli 4-5 sene gidiyor bir şort.

Hiç gocunmadan yaparım. Ve çokta kaliteli ürünler,ihraç fazlası kıyafetlere sahip oluyorsunuz.

Kıyafet değilde daha çok meyve sebze almak daha mantıklı çünkü kıyafeti seçmek üstünde denemek sıkıntı oluyor

Semt pazarına gelen ürünler zaten genellikle çeşitli ünlenmiş markaların ya defolu ürünleri yada elde kalmış ürünleri oldugundan dolayı çokta çekincem olmamaktadır aksine daha makull fiyatlara almış olmaktayız.

Çoğu kıyafetimi pazardan alıyorum gayet güzel ve kullanışlı ürünler geliyor ufak tefek defoları oluyor tabi ki ama evde çok rahat halledilebiliyor üzeride bir takım oynamlar yaparak.

benım yaptığım semt pazarı kesınlıkle çok ıyı yanı fıyat-performans açısından çok ıyı