Senin için 'mükemmel' bir günün tanımı nedir?

Senin için ‘mükemmel’ bir günün tanımı nedir?

Bugün Allh için ne yaptin? sorusuna cevap verebilmektir.

Eğer günü tam olarak verimli geçirdiğimi düşünüyorsam benim için mükemmeldir. Tahmin ediyorum ki zaten herkes için böyledir.
Mesela erken kalkmışsam güne erken başlarsam kendimi daha iyi hissederim. Gece kalktığım zamanlarda sanki ölmüş gibi hissederim.

Temizlik yaptıktan sonra içilen türkkahvesi.

Bilmem, babam öldükten sonra 1 seneden fazladır mükemmel bir gün tanımı olmadı… Belki olmuştur ama insan farkedemiyor.

@gigi#820423 çok iyiydi👏

bende öyle hissediyorum haklı bi görüs😌

allah rahmet eylesin🙏

hm heryer temiz se bide kahve iyi gidiyo​:relieved::relieved:

Sevdiklerimle güldüğüm evlendiği hergün mükemmel gündür. İlla atlayıp zıplamaya gezmeye gerek yok. Bir kahve güler bir yüzde yeter.

Bence Mükemmel bir gün kendimi şanslı hissettiğim günlük güneşlik rahatımın bol olduğu bir gündür o gün daha verimli çalışırım ve daha zevkli gezerim

kesinlikle👍

buda güzel​:relieved::+1:

Mükemmel bir günün benim için tanımı ailenin yüzünü güldürebilmektir. Onlarla yaşasak da yaşamasak da bize en çok değer veren ve koruyan ailemizdir. Bir telefona ya da bir güzel söze bakabilmektedir üstelik bunu yapabilmek. Hayatlarımızdan bir gün çıkacaklarının her saniye farkında olarak onlarda geçirdiğimiz her gün en mükemmel gündür aslında…

aile çok önemli gerçekten allah yokluklarını yaşatmasın:slight_smile:

erken kalkilmis ibadetler yapılmış ev işleri bitmiş kendine biraz vakit ayrılmış gün benim için mükemmel bir gündür.

:+1::+1::pray:

Çok zor bir soru. O hissi anlatmak zor. Şu olursa bu olursa diyemiyorum. Ama şunu diyebilirim yüzümü güldürecek, bana huzur verecek, mutlu edecek kim varsa yanımdaysa o zaman benim için mükemmel bir gün diyebilirim…Sohbet, muhabbet ve yanında çay kahve ile geçirilen harika zamanlardır. Değerini bilmek gerek…bir de ailenle geçirdiğin şu zamanın değerini bilerek onlarla vakit geçirmekte mükemmel güne örnek olabilir…

Artık kötü bir almadığım bir gün benim için mükemmel bir gün olacak diğer mükemmel olması gereken şeylere çok şükür.

Erkenden uyanıp güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra bir köşeye geçip, kahveni yudumlarken bir yandan kitap veya gazete okuyarak güne başlanılan gün güzel bir başlangıcı olan gündür. Devamında günlük rutin işler yapılır, işe gidilir, yemek yenir, biraz gezintiye çıkılabilir.