Sersem sepelek nedir?

Sersem sepelek nedir?

Sersem sepelek hakkında bilgi veriniz.

Merhaba , sorunuzun silinme sebebi kurallara uygun olmamasıdır. Soru sorarken dikkat etmeniz gereken hususlar,
1- Soru sormadan önce “ara” butonunu kullanınız. Soru başlığında bulunan anahtar kelimelerin 2 tanesini birden arayarak sorunun daha önce sorulmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Daha önce sorulmuş olan sorular onaylanmaz.
2- Soru başlıklarını yarım bırakmamalı tam yazmalısınız.
Örnek: En sevdiğiniz yiyecek diye bırakmak yerine En sevdiğiniz yiyecek nedir? Tarzında sormalısınız.
3- Soru açıklama kısmına asla cevap yazmamalı sadece başlığı daha genişleterek soru sormalısınız.
4- Asla ama asla yorum soruları kategorisinde bilgi sorusu sormamalısınız.
5- Art arda aynı kategoride soru sormak site kurallarına aykırıdır. Lütfen farklı kategorilerde de sorular sorun.
6- Şu mu Bu mu tarzında sorulan kıyaslama sorularını sormak yasaktır.

Bu kurallara uyarsanız sorunuz silinmez ve kazanç elde edebilirsiniz.
Sorunuzu sildiğim için üzgünüm. 
Bol kazançlar.

Bu kadar yanlışı ben mi yapmışım​:blush: ara kismina yazdim ama ikisini bir arada yazdım baska sorulmamis gorunce sordum soruyu. Tek tek yazmadim.boyle madde madde okuyunca her konuda yanlis yapiyorum gibi geldi bir an da soru sorma isteğim gitti. :blush: bilgilendirdiginiz icin tesekkurler

Bu otomatik mesaj, yani kopyalar yapıştır :slight_smile: Sizin sorunun neden silindiği aslında yazmıyor. Silmemin nedeni, nedir ve ne demektir tarzı sorulara kısıtlama gelmiş olmasıdır.

simdi oldu iste :blush: ben goruyorum arada boyle sorular kisitlama cok da gelmiş gibi görünmüyor sanki. Birde kimdir ? Sorularına da kısıtlama gelmemiş miydi? Öyle sorulara da denk geliyorum ben. Tekrar teşekkürler.

Evet kimdir sorularına da kısıtlama geldi. Önemli ve tarihte büyük işler başarmış kişiler dışında kimdir sorularını kabul etmiyoruz. Nedir sorularında ise daha çok merak uyandıran ve herkes tarafından bilinmeyen soruları kabul ediyoruz.