Sertaç Güven kimdir?

Sertaç Güven kimdir?

Sertaç Güven hakkında bilgi veriniz…

İnşaat yüksek Mühendisi
Uluslararası şirketlerde uzun dönem üst düzey yöneticilik yaptı, viyana Paris Londra’da
Türkiye’ye döndüğünde Vodafone Türkiye’nin İnşaat & Emlak direktörlüğünü yaptı
Su anda inşaat, telekomünikasyon altyapı ve danışmanlık şirketlerinden oluşan Doğa HSE Group’un yönetim kurulu başkanı
Evli ve 2 çocuk babası
İyi derecede İngilizce ve Almanca konuşuyor
Dubaili bir grupla Trabzon’da inşaat yatırımı yapıyor
Pazar günleri hürriyet ekonomide köşe yazarlığı yapıyor.

Sertaç güven trabzon sporun yönetim kurulu başkanı olarak bilinir. Harvard Business School’dan mezun olmuştur. Ve ordaki eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

en sevdiğimiz ve youtube dünyasında güzel içerikler üreten bir abimizdir.

Trabzon Akçaabat doğumlu olan genç işadamı inşaat yüksek mühendisidir. Uluslararası kurumlarda üst düzey yöneticilik yapan genç işadamı bir dönem Vodafone Emlek ve İnşaat direktörü olarak görev yapmıştır. Halen Doğa Hse Group Yönetim Kurulu Başkanıdır. Evli v iki çocuk babası olan Sertaç Güven köşe yazarligi gorevinide Hürriyet ekonomide haftasonlari çıkan yazıları ile yapmaktadır.

Aslen Trabzon ilinin Akçaabat ilçesindendir. İnşaat yüksek mühendisidir. Harvard Üniversitesi mezunudur. Doğa HSE Group isimli şirketler grubunun yönetim kurulu başkanıdır. Aynı zamanda Hürriyet ekonomi sayfasında köşe yazarlığı yapmaktadır. Trabzonspor yönetim kurulu üyesidir. Halen Dubaili bir işadamı ile birlikte Trabzon ilimizde inşaatlar yapmaktadır. Akçaabatlı genç işadamıdır. Trabzonspor yönetim kurulu başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun hazırladığı 21 (yirmibir) kişilik listesinde yer almaktadır.

• Trabzonlu bir inşaat yüksek mühendisidir.
  • Evli ve 2 çocuk babasıdır.
  • Hürriyet ekonomide köşe yazarlığı yapmaktadır.
  • İngilizce ve Almanca konuşuyor.
  • Ali Ağaoğlu'nun 21 kişilik listesinde yer almaktadır.
  • ">