Sevdiğim çocuk beni neden sevmiyor?

1 ay önce açıldığım erkek ne instagramdan ne de watshaptan yazar oldu.Yani anlamıyorum çirkin falan da degilim.Ona sevdigimi söyledikten sonra benden uzaklaştı.Sizce onu kendime aşık edebilir miyim?

Belki sizde gönlü yok belki sevgilisi var belki sizi arkadaş görüyor samimi dille söyleyin sevdiğinizi hediye alın ona buluşmak isteyin

Yahu sevmek o kadar kolay mıdır:slight_smile: Hoşlantıyla sevgiyi sevgiyle de aşkı lütfen karıştırmayalım…
Evet güzel olabilirsin belki de çekici bir insansındır bunu bilemem. Fakat sizin aradığını özellikler bunlar diye karşınızdakinin aradığı özellikler bunlar olmak zorunda değil. Dolayısıyla sohbet ederek ne aradığını ve ne istediğini anlamaya çalışın.

Daha önceden de buna benzer bir sorun yaşamıştın belki sen başkalarının üzerinefazla düşüyorsundur.

Aranızda daha önce kendisinde olumsuz bir etki bırakabilcek bir olay yaşanmamışsa ve eliniz yüzünüz düzgün, yaşınız da 25in altındaysa büyük ihtimalle ya gerçekten başka birinden çok hoşlanıyor yada yakın arkadaşlarından biri size ilgi duyduğu için sizi reddetmek durumda kalmış.

Hwr güzele bakılsa idi ohooo

Sever gibi yapmasından iyidir.Belki duygularından emin olmak istemiştir.Bekle, bekleyebiliyorsan gerçekten seviyorsundur.Beklemenin sonuncunda seviyorsa sana gelir, gelmiyorsa sevmiyordur.Gönül dengini arar.